Foto: Kuriozity ve středu Čech - překážky na cestě

A když vás neupálí, podíváte se aspoň ne extra-mega ohňostroj.
Zobrazit fotogalerii (68)
  |  

Jak to vypadá, když se místo ochrany chodců lidem kladou do cesty překážky? Kde najdete dvojsmyslné cedule? V našem bizáru jsme nezapomněli ani na ty, kteří mají domácího mazlíčka.

Má řidič povinnost dát vám přednost a počkat, než přelezete zábradlí? Zeptejte se místních strážníků. (Černý Most)

Neobvyklé úskalí skýtá chodcům přechod v ulici Arnošta Valenty na Černém Mostě. V místě, kde byste chtěli bezpečně přejít silnici se vám totiž do cesty postaví zábradlí. Přelézt, podlézt, přeskočit nebo obejít? Kreativitě ve volbě řešení se meze nekladou, pokud ovšem nejste babička s holí a nákupním vozíkem. 

Příkaz, nebo diskriminace? V Jincích se pohybují na tenké hraně.

Ve středočeských Jincích se pravděpodobně nechtěli spokojit s nápisem "vstup pouze pro zaměstnance", protože to mají všude. Teď musí jen doufat, že nějaký nezaměstnaný nenahlásí diskriminaci. A pokud se nebude jednat o bílého heterosexuálního Čecha, mohlo by jít o diskriminaci hned několikanásobnou.

 

 

 

Pozor, koupě tiskárny vyvolává paniku. (Roztoky u Prahy)

Diskrimaci mohou zažívat i domácí mazlíčci. Zatímco v Říčanech už bez náhubku nevyvenčíte psa, v Roztokách se ozval zřejmě někdo z voličů strany Svobodných, který chce vzít zákon do vlastních rukou. Ještě aby mu někdo vysvětlil, že s Caps Lockem už dojem na nikoho neudělá.

Neutuchající radost pro vaši kočku. (Háje)

 

 

Pokud jste si mysleli, že s koupí kočky se legálně dostanete k marihuaně, musíme vás zklamat. Pro ty z vás, kterým už tento malý (ne)tvor okupuje byt, naopak koupi vřele doporučujeme. Za případnou vyhrabanou hlínu ale v žádném případě neručíme.

 

 

 

 

 

 

Máte aktuální fotografii nebo archivní kousek, o němž se domníváte, že by ho stálo za to zveřejnit? Neváhejte a obraťte se na nás. Vlastnoručně pořízené snímky nebo tipy na humorné obrázky posílejte na adresu steinbachova@ctidoma.cz. Těšíme se na vaše příspěvky!  Inspirovat se můžete i v naší rozsáhlé fotogalerii.

 


To nejzajímavější do Vašeho e-mailu

Přihlášení k odběru newsletteru