Dopravní kalamita? Nájezd na okruh z Běchovic na Černý Most bude uzavřen. Až do července

Nájezd bude uzavřen až do července...
23.03.2016 - 09:22   |  

Pražský okruh u Černého Mostu se od loňského léta rekonstruuje. Kvůli rekonstrukci se nyní uzavře nájezd na okruh z Běchovic na Černý Most. V opačném směru bude průjezd bez omezení. Nájezd bude uzavřený až do 10. července. 

Problémy ve směru na Černý Most

Doprava bude omezena v úseku městského okruhu mezi křižovatkou Českobrodská a nájezdem na D 10. Doprava zde bude vedena pravou polovinou ve 2 jízdních pruzích pro každý směr, směry budou odděleny dočasným svodidlem. Bude uzavřen nájezd na městský okruh ve směru na Černý Most z Českobrodské. Objízdná trasa povede po Štěrboholské spojce na křižovatku Šterboholy s Dolními Počernicemi, zde přes most do opačného směru a poté na Černý Most.

 

Uzavření chtěla policie

Místní se také divili, jak to, že nyní je uzavřen celý nájezd: „Zvláštní je že když se rekonstruovala vozovka ve směru z ČM tak byl provoz zachován ale ted to najednou nejde, no myslím že křižovatka Českobrodská a Mladých Běchovic zažije krušné chvilky a to samé v Dolních Počernicích...“ Podle starosty Běchovic Ondřeje Martana je nájezd uzavřen kvůli žádosti policie.

 

Trpět budou Běchovice a Dolní Počernice

Jinak pojedou také autobusy. Jejich trasa se mění vždy ve směru na Černý Most. Linka 240 pojede přes Českobrodskou na Mladých Běchovic, Božanovskou, Náchodskou a Chlumeckou. Podobnou trasu bude mít také autobus číslo 250. Pro linky 240, 250, 296 pouze ve směru z Černého Mostu se zřizuje zastávka Černý Most (druhá ve směru jízdy), v ulici Chlumecká, v zastávce linky 512. omezení se nejvíce dotkne obyvatel Běchovic a Dolních Počernic, přes které povede objízdná trasa, kterým takto přejeme pevné nervy. Patrně nejlepší řešení vymyslel jeden z místních: „Tak to tak vypadá, že letos kolo na ježdění do práce vytáhnu hodně brzo!“

 


To nejzajímavější do Vašeho e-mailu

Přihlášení k odběru newsletteru