Špína a koš přetékající odpadky. Tak vypadá zastávka u nového Hornbachu

Takto vypadá autobusová zastávka u nového Hornbachu ve Velké Chuchli.
Zobrazit fotogalerii (2)
  |  

Hornbach ve Velké Chuchli vytvořil nové pracovní i nákupní příležitosti. Velké parkoviště vybízí k cestě autem. Přilehlá autobusová zastávka od využití MHD naopak odrazuje. Den před otevřením byla v takovém stavu, že cestující čekající na autobus si neměli ani kam sednout.

Nevynesené odpadky a špinavá lavička

Kutily ve Velké Chuchli čeká velký, moderní a dobře vybavený hobbymarket Hornbach. Po vstupu/vjezdu do areálu se ocitnete v komfortním prostředí. Stačí však popojít několik kroků na přilehlou zastávku Starolázeňská. Ta ve směru na Smíchovské nádraží nám pozitivní dojem obratem zkazila.

Na zastávce to vypadalo jako po výbuchu. Odpadkový koš doslova přetékal. Sednout si na lavičku se neodvážil ani ten nejotrlejší cestující. Autobus 244 zde má ve všední dny čtvrthodinové intervaly. V době kolem oběda nebo o víkendu si počkáte až třicet minut.

Jak vypadá autobusová zastávka u vás? Je v pořádku, nebo ve stavu, kdy se bojíte čehokoliv dotknout? Fotografie zastávek MHD z Prahy a středních Čech posílejte na e-mailovou adresu steinbachova@ctidoma.cz. Vtipné komentáře jsou vítány.