V Šestajovicích a okolí si dejte pozor na děti! "Pedofil" ve Fordu jim nabízí peníze

Kdo obtěžuje děti v Šestajovicích?
  |  

Starosta Šestajovic varuje ve své obci a okolí před výskytem velmi podezřelé osoby. Jedná se o muže, který obtěžuje děti a nabízí jim peníze. Informujte své děti včas! 

S informací přišel starosta Šestajovic Tomáš Dvořák: "Obecní policie Šestajovice obdržela hlášení o pohybu podezřelé osoby, která měla kontaktovat nezletilé osoby. Jedná se o muže, který měl v pondělí 4. dubna okolo 13:30 v katastru obce Šestajovice v ulici Maková oslovovat ze svého vozidla tmavé barvy (pravděpodobně Ford C-max či typově podobný vůz) kolemjdoucí děti a nabízet jim finanční hotovost." Obecní policie Šestajovice proto posílila v daném lokalitě hlídkovou činnost a spolupracuje s policií.

 

Informujte děti a pomozte policii

Starosta prosí rodiče o spolupráci: " Žádáme občany, kteří se v uvedenou dobu v daném místě pohybovali a tohoto muže nebo vozidla si všimli, či mohou poskytnout jiné informace v této věci, aby neprodleně kontaktovali Obecní policii Šestajovice na tel. 725 378 590, 591nebo Policii ČR, Obvodní oddělení Úvaly na tel. 974 881 760." O podobném případu jsme psali na podzim. Tehdy obtěžoval muž děti v obci Jenštejn. Muže však policisté dopadli, nakonec zjistili, že se jednalo o exhibicionistu. 


To nejzajímavější do Vašeho e-mailu

Přihlášení k odběru newsletteru