Rumuni již sedí za podvod. Stopovali vozidla a předstírali, že jim došel benzín

V Tehově a okolí zastavuje muž auta, pozor na něj!
  |  

Nedávno jsme vás varovali, abyste si dávali pozor na jiné řidiče, kteří stopují u silnice a předstírají, že jim došel benzín. Policie o těchto případech ví a občany rumunské národnosti kvůli podobnému indcidentu dopadli, obvinili a postavili před soud. 

Během dvou dnů stáli Rumuni před soudem

„Policisté zadrželi v pondělí občany rumunské národnosti, které okamžitě vzali do vazby. Během dvou dnů byl soud, který je odsoudil za podvod. Podvedeným byl muž, který s nimi vyměnil 14 000 korun za šperky zcela podřadné hodnoty,“ sdělil nám Zdeněk Chalupa, mluvčí Policie Praha venkov – Jih. K incidentu mělo dojít před několika měsíci v Jesenici. Policisté viníky dopadli v Praze a navíc díky nim obdržel podvedený muž své peníze zpátky.

 

O muži s Audi zde vědí

Říčanští policisté vědí o muži, který v okolí Tehova stopuje auta a vymýšlí si podobnou báchorku o tom, že mu došly pohonné hmoty a že potřebuje peníze výměnou za šperky. Policie s ním však zatím řešila jen jednu pokutu na 500 korun. „Prosíme občany, aby byli obezřetní a aby se s podobnými lidmi nebavili. Rozhodně od nich nic nekupujte,“ prosí policie.  


To nejzajímavější do Vašeho e-mailu

Přihlášení k odběru newsletteru