Foto: Kuriozity ve středu Čech - zákazy jsou od toho, aby se porušovaly

A když vás neupálí, podíváte se aspoň ne extra-mega ohňostroj.
Zobrazit fotogalerii (68)
  |  

V Mladé Boleslavi žijí punkoví důchodci. V Černošicích zase rostou na stromech plyšáci. A v lomu Amerika se nejen nesmíte koupat, od nynějška se do něj budete bát i vstoupit. 

Kašleme na systém, vzkazují mladoboleslavští senioři.

Myslíte si, že starší lidé jenom mentorují a je s nimi nuda? Mýty vyvrací pánové z Mladé Boleslavi. Ti si totiž nenechali vzít své právo sedět. Zároveň ukázali, že nikdy není pozdě na to být punk.

Záhada Blair Witch? Nikoliv, pouze strážce lomů v Malé Americe.

Kde páska nestačí, musí se rebelové pořádně vyděsit. Budete-li v Malé Americe činit nepravosti, přijde si pro vás strážce lomu, který vás vyděsí a potom sní, nebo v opačném pořadí.

 

 

 

Plyšákovník černošický zaznamenal v letošním roce poměrně plodnou úrodu.

Bezpečné, příjemné a doslova rodinné prostředí naopak najdete v Černošicích. Na stromech rostou plyšáci a pečení holubi létají rovnou... Zkrátka ráj na zemi.

Máte aktuální fotografii nebo archivní kousek, o němž se domníváte, že by ho stálo za to zveřejnit? Neváhejte a obraťte se na nás. Vlastnoručně pořízené snímky nebo tipy na humorné obrázky posílejte na adresu steinbachova@ctidoma.cz. Těšíme se na vaše příspěvky! Inspirovat se můžete i v naší rozsáhlé fotogalerii. Děkujeme všem dosavadním přispěvatelům do fotokuriozit.

V minulých kuriozitách jste mohli vidět například kladenský Springfield, hospodu, kde mají místo alarmu fotografii Miloše Zemana, policisty, kteří dostali botičku, nebo autobus, ve kterém si můžete pro větší pohodlí a bezpečnost nasadit plovací vestu.