Kickboxerka Martina Ptáčková z Horních Počernic opět bodovala a to bojovala v jiné kategorii

  |  

Kickboxerka Martina Ptáčková z Horních Počernic opět bodovala na mezinárodní soutěži v rakouském Insbrucku. I když nevyhrála, podařil se jí závod snů.  

O Martině víme, že je hrdou občankou Horních Počernic a že se stejně jako její bratr věnuje bojovým sportům

 

Závodila mimo svou kategorii

A to dokonce Martina ve své kategorii žádnou soupeřku nepotkala, a tak musela nastoupit v kategorii vyšších soupeřek: „Nebyl to pro mě žádný problém. Za svoji kariéru jsem bojovala v různých kategoriích, např. pás ze Světového poháru jsem získala v kategorii bez rozdílu vah. Pokud chci být nejlepší z všech, musím si i s tím umět poradit. Ale na druhou stranu nevidím důvod, proč nastupovat jinde, než patřím. Pořadatelé všechny kategorie pospojovali, takže konkurence v některých kategoriích byla opravdu velká,“ řekla nám Martina.

 

Soutěž si užila

Atmosféra turnaje prý byla výborná: „Závody se odehrávají v krásné hale - v bývalém olympijském komplexu a hlavně prostředí okolo haly je úžasné. Samozřejmě jsem si nenechala ujít prohlídku města nebo výšlap ke skokanskému můstku. Při představě, že bych měla skočit, jsem přece jen radši, že jsem kickboxerka. Na druhou stranu si myslím, že atmosféra v kickboxu by mohla být lepší. A to jak organizačně, tak i zajištěním veškeré závodnické přípravy. Závodníci by si to jistě zasloužili. Je škoda, že kickbox nemá takový kredit jako jiné sporty,“ sdělila našemu serveru Martina.

 

Boj začala Martina výborným výkonem proti Italce, které nedala nejmenší šanci. V semifinále narazila na norskou závodnici. Bohužel po taktické chybě, ale ani ne tak Martiny, jako jejího realizačního týmu, vyhrála Norka.  


To nejzajímavější do Vašeho e-mailu

Přihlášení k odběru newsletteru