U Louňovic sestřelil náklaďák motorkáře. Policie shání svědky

11.05.2016 - 11:38   |  

V říjnu loňského roku havaroval v Louňovicích na Praze-východ motorkář. Policie nyní hledá svědky této nehody, při které byl motorkář těžce zraněn. Nevíte o nehodě více? 

Nehoda se stala 24. října v obci Louňovice v Kutnohorské ulici. Protože se však doposud nepodařilo nehodu vyšetřit, policie nyní prosí všechny, kdo by o nehodě věděli více, aby se přihlásili se svým svědectvím: „Svědci se jim mohou přihlásit na telefonních číslech 974 882 458, 974 882 451 nebo prostřednictvím bezplatné linky 158 tísňového volání Policie České republiky,“ žádá svědky mluvčí policie Praha–východ Zdeněk Chalupa.

 

Ranní nehoda

K neštěstí došlo ráno: „K nehodě se zraněním do ulice Kutnohorská vyjížděli policisté ze skupiny dopravních nehod krátce po půl deváté hodině ranní,“ sdělil tehdy mluvčí.

 

Náklaďák sestřelil předjíždějící motorku

Zde se střetl nákladní automobil s motorkářem: „Čtyřiačtyřicetiletý řidič nákladního vozidla, jedoucí po silnici č. I/2 ve směru na obec Mukařov, se při odbočování vlevo střetl s předjíždějícím motocyklem. Padesátiletý motorkář si po střetu a při následném pádu s motocyklem na levý bok způsobil vážné zranění, se kterým byl transportován sanitním vozidlem z místa nehody do pražské nemocnice k ošetření,“ uvedl Zdeněk Chalupa.


To nejzajímavější do Vašeho e-mailu

Přihlášení k odběru newsletteru