Školou na Praze 10 otřásá skandál, ředitel i učitel měli zneužívat chlapce

Došlo na škole k zneužívání žáků? To prokáže policie...
20.05.2016 - 15:58  

Na střední škole na Praze 10 v Záběhlicích prý došlo k obtěžování mladých hochů. Dva učitelé této školy jsou obviněni ze znásilnění a sexuální nátlak a ohrožení mravní výchovy dítěte. Jeden z nich je prý stíhán vazebně.  

Případ nehorázného sexuálního obtěžování mládeže, nebo komplot? To nyní řeší policie na škole v Záběhlicích. 

 

Učitele a ředitele udal žák prvního ročníku

Anonym oznámil médiím, že ředitele a učitele střední školy v Záběhlicích už několik týdnů vyšetřuje policie. Prý měli oba dva zneužívat své žáky. Měli po nich chtít, aby před nimi chodili nazí, sahali na něj, a za to získali příslib lepších známek. Učitel prý dokonce jednoho hocha opil a zneužil!

 

Chlapci měli ředitele masírovat

Server iDnes.cz uvádí, že ředitel prý zval chlapce ze školy k sobě domů a na chatu, kde ho měli masírovat a jinak se ho dotýkat. Policie zatím neuvedla žádné důkazy z vyšetřování, jde tedy zatím o jednostrannou výpověď.

 

Trestní oznámení podali rodiče žáka

Vše prasklo, když na učitele podali trestní oznámení rodiče jednoho z žáků. Policie začala vše šetřit a zatímco ředitel, jehož jméno zmizelo z údajů na internetové stránce školy, kde je pouze jméno jeho zástupkyně, na svou funkci rezignoval a putoval do vazby, učitel je stíhán na svobodě, jak uvedl magistrát, který je zřizovatelem této střední školy.

 

Na škole právě nyní probíhají maturitní zkoušky a k případu se nechtějí nijak vyjadřovat. Výuky se případ prý nijak nedotknul.  


To nejzajímavější do Vašeho e-mailu

Přihlášení k odběru newsletteru