V Horních Počernicích mohou mámy pracovat, děti jim pohlídají vedle

Takto mohou matky v klidu pracovat...
  |  

Pracovat s dětmi je extrémně náročné. Sehnat si chůvu na hlídání zase drahé. V Horních Počernicích však mají pracující matky zázemí, které jim nabízí centrum Mumraj. Zde mohou pracovat, zatímco jim pohlídají děti. 

Mumraj stojí nedaleko hlavní Náchodské ulice, přesto ale v klidném prostředí v ulici Mezilesí. Lze sem snadno jak dojet městskou hromadnou dopravou, tak zde zaparkovat. 

 

Děti si v klidu hrají 

Posléze se cesty matky a dětí rozdělí. Děti putují do útulné herny, kde jsou k dispozici profesionální hlídačky, vždy v adekvátním množství k počtu hlídaných dětí. Hlídají se zde i opravdu malé děti, třeba i ty, které ještě samy nechodí, ale pouze se batolí po koberci v herně. Chůvy zde hlídají jak děti pracujících matek, tak zaměstnankyň Mumraje. Děti mají k dispozici spoustu hraček, nenudí se opravdu nikdo.

 

Čtěte také: Množírnu v Horních Počernicích měli zavřít před lety... 

 

Půjčí notebook nebo šicí stroj...

A zatímco si děti hrají, může jít matka vedle v klidu pracovat. Je totiž hned vedle dětí, ale zároveň stranou křiku a hluku. K dispozici je pochopitelně internetové připojení, lze přijít s vlastním notebookem, nebo si ho vypůjčit. Dále je zde možné si zapůjčit šicí stroj a overlock nebo si rezervovat masážní lůžko, na kterém lze provádět i kosmetické ošetření. K dispozici je šest pracovních míst, proto je třeba si své místo dopředu rezervovat. Zájem je totiž pochopitelně značný...