Nominujte své hasiče na Dobráky roku! Můžete vyhrát oslavu za sto tisíc!

Hasiči nám pomáhají, nyní pro ně můžeme hlasovat!
  |  

Velmi zajímavou soutěž vyhlásil Český rozhlas! Soutěžit se bude o ty největší sympaťáky z řad hasičů! Ti mohou vyhrát třeba oslavu za 100 tisíc korun, anebo hasičské vvybavení za statisíce! 

Dobráci roku jsou hasiči

Hasiče najdeme v mnoha obcích. Právě nyní můžete ty své přihlásit do soutěže Dobráci roku a pomoci jim k zajímavým výhrám! Soutěže se může účastnit každý Sbor dobrovolných hasičů s působností ve Středočeském kraji nebo Praze, který se do soutěže přihlásí pomocí zaslaného a řádně vyplněného tištěného formuláře, který obdrží v srpnu 2015 všechny SDH STČ poštou nebo pomocí řádně vyplněného formuláře umístěného na webových stránkách www.dobraciroku.cz.  

 

Losování každý pátek

Každý pátek od 28. srpna se pak bude ve vysílání rozhlasu losovat z došlých přihlášek. Vylosovaná stanice dostane dárek a rozhlas natočí její medailonek. Posléze mohou posluchači posílat pro jednotlivé stanice hlasy prostřednictvím zpráv SMS, hlasuje se vždy týden, od odvysílání medailonku. Losovat se bude dohromady 40 hasičských stanic.

 

Oslava za sto tisíc 

První tři hasičské stanice, které obdrží nejvíce hlasů, získají skutečně štědré příspěvky na oslavu. Například první v pořadí získá oslavu za 100 tisíc korun, na které bude téct proudem darované pivo, bude se jíst grilované maso a dále bude hrát živá hudba. Další dvě obce získají oslavu o trochu skromnější. 

 

Velké finále s cenami za 150 tisíc korun

Dále se první obec bude moci účastnit tzv. Velkého finále, což je soutěž v hasičských disciplínách. Té se zúčastní 10 hasičských posádek a soutěží se o ceny v podobě hasičského vybavení za 150  tisíc korun.