Čelákovická sauna prochází rekonstrukcí! Řekneme vám, kde se nachází další

Čelákovická sauna otevře v září
  |  

Letošní léto je velmi parné a sauna asi někomu opravdu nechybí, ale i tak jistě potěší zpráva, že rekonstrukce čelákovické sauny zdárně pokračuje.

 

„Opravou projde celý objekt, kde bude instalována vzduchotechnika a nové stropy. V zahradě bude vystavěn nový saunovací dóm a zároveň v místě nepoužívané zadní zahrady vznikne privátní sauna,“ potěšil všechny saunování chtivé starosta Čelákovic Josef Pátek. Nová sauna se prý otevře již v září.

 

Opravuje se i bazén

Opravuje se také městský bazén, který byl postaven v roce 2002. Aktuálně jezdedokončena oprava topení. Dále bude následovat oprava průsaků vody ve sprchách. Podle prvotních předpokladů by se měl bazén otevírat 24. 8. 2015.

 

Kde najdete další sauny?

V Českém Brodě se můžete saunovat v Relaxačním centru v sídlišti Na Cihelně, za 100 minut zaplatí jedna či dvě osoby 450 korun. V Mlýně Pataki v Mukařově se finská sauna nachází hned vedle bazénu, k, hodina s jacuzzi pro jednu až dvě osoby stojí 600 korun. V Dolních Počernicích se můžete saunovat  v nově otevřených Lázních u hastrmana vedle zámeckého parku. Saunový svět můžete navštívit pochopitelně také v Aquaparku Čestlice. V Oáze Říčany zaplatíte za saunu 350 korun za hodinu, v ceně je také vířivka, v dalším centru v Říčanech Na Fialce najdete infrasaunu, biosaunu a finskou saunu.


To nejzajímavější do Vašeho e-mailu

Přihlášení k odběru newsletteru