Tři sestry vystoupí opět na Vyžlovce. Chcete vědět, co je sem vlastně táhne?

Tři sestry opět zahrají na Vyžlovce, půjde spíše o festival
  |  

Prázdniny končí a s nimi nastává také čas posledních open airů, tedy koncertů pod širým nebem. Již tradičně zahraje kapela Tři sestry na koupališti na Vyžlovce, tentokrát se koncert chystá na sobotu 29. srpna. Kapely jsme se zeptali, proč míří na sklonku srpna právě sem! 

Jak bude koncert probíhat, zahraje předkapela?

Nejedná se jen o koncert, ale o takový malý festival. Na koupaliště je vstup od 16:00 hod, od 17:00 vystoupí mladá skupina Ešus, v 18:00 MZH, od 19:00 E!E, ve 20:00 hraje skupina Doctor P.P. a Tři Sestry vystoupí od 21:30.

 

Na Vyžlovce hrajete pravidelně, proč právě zde?

Na koupališti na Vyžlovce pořádáme tuto akci už pátým rokem, vždy poslední prázdninovou sobotu. Už je z toho tradice. A proč právě tady ? To je jednoduchá odpověď : Vyžlovka je asi 5 km od Jevan, odkud pochází Fanánek a stále tu má spoustu kamarádů a známých. A další důvod je krásné prostředí koupaliště a vstřícnost místních obyvatel.

 

Festival se koná na koupališti na Vyžlovce, za vstupenku zaplatíte 295 korun v předprodeji. "Na Vyžlovce navíc budou moci držitelé našich V.I.P. karet využít pohodlí V.I.P. stanu, kde pro ně bude připraveno pivko zdarma! Tak si nezapomeňte své VIP karty doma!" vzkazuje kapela. 

 

Tři sestry nedávno pokřtily novou desku Fernet Underground

 

 


To nejzajímavější do Vašeho e-mailu

Přihlášení k odběru newsletteru