Pila, řídila a zranila sebe i svou sedmiletou dceru

Dcera nezodpovědné řidičky seděla na předním sedadle, přestože neměří 150 centimetrů a váží pouhých 36 kilogramů.
  |  

Řidička v Kladně se posilnila alkoholem a narazila hned do čtyř zaparkovaných aut.

Matce roku je čtyřicet jedna let a pochází z Kladna. Po krasojízdě, při níž zranila celkem tři lidi včetně sebe, jí policisté naměřili 1,63 promile v krvi.

Alkohol v krvi a dcera na sedadle smrti

K celému incidentu došlo minulou neděli. Žena měla svou hladinku již během dopoledne. Sedmiletou dceru, která neměří 150 centimetrů a váží pouhých 36 kilogramů, posadila na nejnebezpečnější místo ve voze hned vedle sebe.

Ve Vodárenské ulici neuřídila svoji Fabii, podařilo se jí vybočit vpravo a narazit hned do čtyř zaparkovaných vozidel. Škoda čtvrt milionu přitom nebyla tím nejhorším, co způsobila. Dcera se díky aktivovanému airbagu poranila v oblasti hlavy. Řidička lehce zranila i sama sebe. K nehodě se nešťastně připletl ještě muž sedící v jednom ze zaparkovaných vozů a odnesl si z ní rovněž lehká poranění. Všichni tři byli odvezeni do kladenské nemocnice.

Pro dokreslení dojmu můžete nahlédnout do následující fotogalerie.

Zobrazit fotogalerii (14)

Poražený sloup i nešťastná žena

Nehodami se však v Kladně uplynulý víkend jen hemžil. Kromě silně mateřského typu popsaného výše, vyšetřovala policie nehodu muže, který měl více návykových látek v krvi než rozumu. Dotyčný v pátek večer boural do sloupu veřejného osvětlení v kladenské ulici Tuchoraz. Následně nadýchal 1,68 promile. Tím však výčet nekončí. Policie u něj po testu návykových látek zjistila přítomnost amphetaminu/metamphetaminu a cannabisu.

A do třetice všeho dobrého tu máme pijana ze sobotní půlnoci. Muž při couvání vozidel narazil do postávající ženy. Situace by sama o sobě nebyla nikterak kuriózní, kdyby se nejednalo o ženu, která ho předtím požádala o vyjetí zaparkovaného auta. Kdo holt neumí couvat, měl by si alespoň dvakrát rozmyslet, kde bude stát. Test na alkohol byl samozřejmě pozitivní. Jednačtyřicetiletému muži naměřila policie hodnotu 2,01 promile.


To nejzajímavější do Vašeho e-mailu

Přihlášení k odběru newsletteru