Policie hledá svědky usmrcení muže v Kyjích!

Byli policisté v prvním pololetí roku 2015 při dopadání zločinců úspěšnější než loni?
 

Nepohybovali jste se v úterý 11. srpna před půlnocí v Kališťské ulici na Praze 9? Došlo zde k nehodě, či dokonce vraždě a policie prosí o spolupráci! 


Účastníky této tragické události, ke které došlo v Kališťské ulici, byli dle svědků chodec a řidič či řidička zatím blíže nezjištěného vozidla. Chodec při nehodě utrpěl zranění, kterým i přes snahu záchranářů na místě podlehl. Celou událost momentálně prošetřují kriminalisté oddělení vyšetřování dopravních nehod, které čeká velice složitá práce.
 
Na základě doposud provedeného prošetřování se totiž nepodařilo zjistit nic konkrétního k vozidlu, jehož řidič či řidička z místa nehody ujel, aniž by zraněnému poskytl pomoc. Stejně tak ale neznají kriminalisté konkrétnosti k zemřelému, jelikož ten u sebe neměl žádné osobní doklady. Proto se vyšetřovatelé v tuto chvíli obrací s prosbou o pomoc na širokou veřejnost. Prosí každého, kdo má k popsané události byť sebemenší informaci, nechť jí kriminalistům předá prostřednictvím linky tísňového volání 158.
 


To nejzajímavější do Vašeho e-mailu

Přihlášení k odběru newsletteru