Jejich partnery si pletou s babičkou nebo dědou. Nejen Clooney nebo Douglas si našli zajíčky

Zpěvačka Beyoncé a rapper Jay-Z jsou i přes velký věkový rozdíl šťastně svoji již 13 let
 

Na tyhle páry se lidé často dívají skrz prsty přesto, že do očí jim cokoli řekne málokdo. Nemluvě o tom, když si jejich drahou polovičku někdo splete s jejich otcem či dědečkem, nebo naopak matkou nebo babičkou. Poznáte, kdo z páru má o pár let navíc?

Beyoncé a Jay-Z: 12 let

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Beyoncé (@beyonce)

Jedním z těchto párů jsou např. i zpěvačka Beyoncé a známý rapper Jay-Z. Mají mezi sebou věkový rozdíl 12 let.

Beyoncé (40) a Jay-Z (51) spolu začali chodit v roce 2001 a 4. dubna 2008 se vzali. Jejich dcera Blue Ivy Carter se páru narodila v roce 2012 a v červnu 2017 se páru narodila dvojčata Rumi a Sir.

Hugh Jackman a Deborra Lee-Furnessová: 13 let

Jackman (53) a Lee-Furnessová (65) jsou spolu už více než 20 let, potkali se v roce 1995 na australské show "Correlli" a v roce 1996 se vzali. Po svatbě adoptovali dvě děti. Hugh Jackman se na svém instagramovém profilu nijak netají skutečností, že jim to i přes velký věkový rozdíl stále klape. Podle Hugha jsou do sebe stále zamilovaní až po uši.

Amal a George Clooneyovi: 17 let

To, že si elegán Clooney našel téměř o dvě dekády mladší partnerku, asi nikoho nepřekvapí. Dodnes po něm letí i třicítky.

George (60) se setkal s právničkou působící v oblasti lidských práv Amale (43) na večeři u společného přítele v roce 2013. Svatbu měli v Itálii v roce 2014 a v červnu 2017 se jim narodila dvojčata Ella a Alexandra.

Heidi Klumová a Tom Kaulitz: 17 let

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Heidi Klum (@heidiklum)

Krasavice Heidi Klumová (48) si našla zajíčka. Modelka začala chodit s kytaristou Tokio Hotel Kaulitzem (33) v roce 2018.

„Můj přítel je o hodně let mladší než já a spousta lidí to zpochybňuje a ptá se na to,“ řekla modelka.„To je ale opravdu jediný okamžik, kdy se mi zdá, že můj věk v této situaci nějak vadí a musím se za  něj omlouvat. Opravdu o tom tolik nepřemýšlím,“ dodala Klumová.

Michael Douglas a Catherine Zeta-Jonesová: 25 let

Herečka Zeta-Jonesová a Michael Douglas mejí mezi sebou věkový rozdíl neuvěřitelných 25 let.

Zeta-Jonesová (52) a Douglas (77) se potkali na na filmovém festivalu v Deauville v roce 1998 a svatbu měli v listopadu roku 2000. Mají spolu dvě děti. Pár se sice krátce rozešel roce 2013, ale nyní jsou zase spolu.

Zdroj: Insider

KAM DÁL: Tom Hanks chodí přes mrtvoly. Kolega dobráckého Forresta Gumpa popisuje, jak mu zničil kariéru

 

 

 

 

 


To nejzajímavější do Vašeho e-mailu

Přihlášení k odběru newsletteru