Zpěvačka Careyová, komička Schumerová nebo basketbalista Rodman: S kolika lidmi měli sex? Naplňují celebrity světový průměr?

Zpěvačka Mariah Careyová nikdy nevyzkoušela nálepku sexuální bohyně, v počtu partnerů se drží zpátky
 

Myslíte, že sexuální přitažlivost osobnosti nutně souvisí s atraktivním zevnějškem, společenskou pozicí nebo stavem bankovního konta? Některé světové celebrity toto klišé potvrzují, jiné ovšem dokazují, že ani sláva či fyzická atraktivita pro ně rozhodně nejsou spouštěčem promiskuity a lovení sexuálních partnerů na každém kroku. 

Kolik sexuálních partnerů je běžné vystřídat v nejproduktivnějším věkovém rozmezí 25 - 49 let? Podle průzkumu agentury CDC vychází průměrný počet v případě žen 4,1 a u mužů 6,4. Data byla sbírána v letech 2015 - 2017 a ukázala, že přes 12 procent žen mělo sex s více než 15 partnery, u mužů se tento počet týká 28 procent oslovených. Na vrcholu této studie se ocitají příslušníci LGBT+ komunity, kdy se muži hlásí k 30 vystřídaným sexuálním partnerům za život, u lesbických žen je to 12 partnerek. Spadáte do průměru, nebo si nezadáte s celebritami, které se dokonce hlásí i k počtu 5 000 žen za život? 

Gene Simmons (kapela Kiss)

Baskytarista slavné rockové kapely Kiss přiznal v roce 2016 pro britský The Sun, že se počet jeho sexuálních partnerek vyšplhal téměř až k číslu 5 000. „V těch nejbláznivějších časech jsem nebral drogy, ale provozoval jsem sex. Že jsem spal se 4 800 ženami? Nevěříte? Mám polaroidy, které to mohou dokázat.“ To by mohla být velmi zajímavá dokumentární kronika. 

Dennis Rodman (basketbalista)

Pro Star Tribune prozradil americký výstřední basketbalista Dennis Rodman v roce 2010, že do té doby obšťastnil již 2 000 žen a ve svém rozdávání radosti rozhodně ještě nekončí. Kolik dalších žen Rodmanovi za následujích deset let podlehlo, netušíme, ale v dobách, kdy byl spoluhráčem Michaela Jordana v týmu Chicago Bulls, mu dívky padaly do lože samy. Dnes je mu šedesát, měl tři manželky a narodily se mu tři děti. 

Anna Farisová (herečka)

Krásná hollywoodská herečka Anna Farisová, kterou u nás známe především z úspěšného televizního seriálu Máma, se před 10 lety dopočítala čísla pět. Prozradila to na premiéře filmu Co ty jsi za číslo? „Nemyslíte, že jsem na docela nízkém čísle? Je mi 34!“ prozradila herečka v době, kdy byla provdána za kolegu Chrise Pratta. Ten už byl jejím druhým mužem a nyní už není ani tím aktuálním. Kdo je tedy Anniným číslem šest? Zřejmě současný partner kameraman Michael Barrett. 

Amy Schumerová (herečka)

„K tomuto datu jsem spala s 28 lidmi,“ napsala komička Amy Schummerová ve svých memoárech v roce 2016. Od té doby se číslo zřejmě posunulo alespoň na 29, neboť se v roce 2018 provdala za Chrise Fischera, s nímž má syna Gene Davida. Nepamatuji si všechna jejich jména, ale pamatuji si jejich přezdívky, které jsem jim dala. Třeba - Third Ball, Pit Bull Guy, Cousin Steve - JKJKJKJK...“ dodala s vtipným nadhledem herečka, která tyto informace zveřejnila v knize Dívka s tetováním na zádech

Mariah Careyová (zpěvačka)

„Neměla jsem jich moc, ale byl to velmi různorodý balíček,“ prozradila Mariah časopisu Cosmopolitan před dvěma roky. Spala jsem za svůj život jen s pěti lidmi, což je v našem oboru celkem velká drzost,“ dodala zpěvačka, která na přelomu tisíciletí platila za sexuální symbol a o nabídky k intimitě jistě neměla nikdy nouzi. Dnes jí je 51 let, byla dvakrát vdaná a je maminkou dvou dětí. Žije s o 14 let mladším přítelem sexy tanečníkem Bryanem Tanakou.

Kdo další ze slavných osobností má na svém kontě tisíce sexuálních partnerek? Ke dvaceti tisícům žen ve své posteli se hrdě hlásil Wilt Chamberlain, americký profesionální basketbalista. Ve svých pamětech z roku 1991 přiznal, že měl každý den jinou ženu, a to od svých 15 let. Hudebník John Oates si je jistý tím, že jeho náručí prošly tisíce krásných žen. „Jen se mi zaseklo počítadlo,“ zavtipkoval před rokem pro Page Six.

A nemůžeme opomenout ani vydavatele Playboye Hugha Hefnera, který zemřel před čtyřmi lety. Ten si přesný počet vzal s sebou do hrobu, ale možná jej ani sám neznal. „Jak bych to mohl vůbec vědět?“ přiznal pro Esquire v roce 2013 a doplnil: Ale bylo jich přes tisíc, tím jsem si jistý. Byla období, kdy jsem byl ve svém životě ženat, a jí nikdy nepodváděl. Ale činil jsem se, když jsem byl svobodný. Je třeba nevyjít ze cviku.“

Zdroj: https://www.intouchweekly.com/posts/celebrities-sexual-partners-numbers-111334/

KAM DÁL: Vztahy jako z pohádky: Obyčejné dívky, které si vzaly prince! William a Kate nejsou zdaleka jediní.