Vyznáte se v potomcích Micka Jaggera? Nejmladšímu jsou 4 roky, nejstaršímu 50

Rocková hvězda Mick Jagger slaví 78. narozeniny. Má celkem 8 dětí, ale oženil se pouze jednou
Zobrazit fotogalerii (4)
 

Rocková hvězda Mick Jagger má celkem 8 dětí. Nejmladšího syna Deverauxe má s o polovinu mladší balerínou Melanií Hamrickovou. Jaggerova nejstarší dcera by přitom mohla být Deverauxovou babičkou. Legenda dnes slaví 78. narozeniny.

Mick Jagger a jeho přítelkyně Melanie Hamricková (34) jsou do sebe stále zamilovaní až po uši. Fanoušci měli možnost nahlédnout do soukromí rockové hvězdy, když Hamricková na svém instagramu minulý týden sdílela krásnou rodinnou momentku na počest jejích 34. narozenin.

Na fotce můžeme vidět, jak baletka líbá Jaggera a společně objímají svého 4letého syna Deverauxe. „Cítím tu lásku,“ napsala pod příspěvěk.

Modelka Luciana Gimenezová (51), matka 22letého syna Micka Jaggera Lucase, příspěvek okomentovala. „Všechno nejlepší!“ popřála v kometářích nové přítelkyni svého ex.

Mick Jagger má celkem 8 dětí, jeho nejmladšímu potomkovi jsou 4 roky a nejstaršímu 50 let. Nejstarší je jeho dcera Karis, kterou má s herečkou Marshou Huntovou. Rocker se za svůj život oženil pouze jednou – za Biancu Jagger v 70. letech. Spolu s Biancou spolu měli dceru Jade (49). Poté měl vztah s modelkou Jerry Hallovou, se kterou má čtyři děti: Lizzie (37), Jamese (35), Georgiu (29) a 23letého Gabriela.

Nevlastní sourozenci Jade, Georgia a Lucas jsou ale za svou rozsáhlou rodinu vděční a rádi spolu tráví čas. Minulý týden se spolu sešli a své setkání také sdíleli na Instagramu s popiskem: „Sourozenci jsou to nejlepší, když pocházíte z takové dynastie.“

Jagger o svém vztahu s baletkou a choreografkou Melanie Hamrickovou zatím ještě veřejně nepromluvil. Chodí spolu ale již od roku 2014. Minulý rok jí koupil dům za 1,89 milionů dolarů, nedaleko amerického města Sarasota.

Zdroj: Hollywoodlife, Yahoo

KAM DÁL: Krainová, Verešová, Švantnerová a další: Jak si udržují dokonalou postavu?