Organizujete rozlučku se svobodou pro nevěstu nebo ženicha? Máme pro vás několik rad a tipů, jak ji učinit nezapomenutelnou!

Na rozlučka se svobodou se nesmí zapomenout!
Zdroj: www.t-shock.eu
Na rozlučka se svobodou se nesmí zapomenout!

Rozlučka se svobodou je jedním z nejdůležitějších a nejzábavnějších momentů před svatbou. Pro většinu zúčastněných je plánování svatby období plné stresu, a proto byste rozhodně neměli plánování posledních předstebního večírku za svobodna podcenit. Ať už plánujete oslavu pro nevěstu nebo ženicha, cílem je zajistit, aby tento den (nebo víkend) byl plný zábavy, smíchu a nezapomenutelných zážitků. Abyste se ujistili, že rozlučka se svobodou bude opravdu výjimečná, připravili jsme pro vás několik osvědčených tipů, jak na to.

reklama

Uspořádejte tématickou rozlučku se svobodou

Zvolte téma, které bude bavit všechny účastníky. Může to být něco, co má nevěsta nebo ženich zvláště rád, jako je filmová série, historická éra, oblíbená destinace nebo prostě jen nějaký bláznivý koncept. Tématické rozlučky se svobodou přidávají oslavě osobitý charakter a umožňují všem účastníkům zapojit se do příprav a zábavy.

Tip: Vše pro rozlučku se svobodou seženete na e-shopu T-shock.eu, který Vám pomůže zajistit rozlučku se svobodou, na kterou nezapomenete. Hledejte zde: https://www.t-shock.eu/cs/potisky/svatebni

Personalizované předměty na památku

Pro vytvoření jednotného týmového ducha můžete ještě před rozlučkou vybrat trička s potiskem, která odlišují tým nevěsty a tým ženicha. Personalizované trička nejen že vypadají skvěle na společných fotografiích, ale zůstávají i skvělou památkou na tento jedinečný den. Kromě triček můžete také přidat hrnky s potiskem, placky nebo odznáčky, které mohou nést vtipné slogany nebo jména účastníků.

Obzvlášť v poslední době jsou velmi oblíbené šerpy, které jasně označí status ženicha nebo nevěsty. Tato maličkost dodá celé události ten správný punc, a zároveň poslouží jako skvělá rekvizita pro fotografie.

Plán hry aneb máme za úkol zabavit nevěstu nebo ženicha

Aby se rozlučka stala nezapomenutelnou, je třeba naplánovat celou řadu aktivit a her, které podpoří společenskou atmosféru a zábavu. Popusťte uzdu fantazii a volte od klasických her jako "pravda nebo úkol" po více kreativní a na míru šité činnosti, jako jsou únikové hry nebo soutěže. Ujistěte, že aktivity budou odpovídat zájmům a osobnosti oslavence.

Hýčkejte se a odpočiňte si

Rozlučka se svobodou může být také skvělou příležitostí pro trochu luxusu a odpočinku. Můžete naplánovat víkend v lázních, gurmánské hostiny nebo dokonce víkendový výlet do zahraničí. Tento přístup zaručeně zanechá trvalé vzpomínky a umožní oslavenci užít si relax v plných doušcích.

reklama

To nejzajímavější do Vašeho e-mailu

reklama
Máte zajímavou informaci? Chcete spolupracovat?
Kontaktujte šéfredaktora Martina Chalupu: chalupa@ctidoma.cz

© Centa, a.s.
Jakékoli použití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího užití a zpřístupňování textových či obrazových materiálů bez písemného souhlasu společnosti Centa,a.s. je zakázáno. Čtenář svým přihlášením do jakékoli soutěže na našem webu dává souhlas s tím, že v případě, že se stane výhercem této soutěže, může být jeho jméno na webu publikováno. Centa, a.s. využívala licenci ČTK a využívá fotografie z Depositphotos.