Zatočte s vlhkou zdí a plísní jednou provždy! Známe RECEPT

Malý bezúdržbový přístroj na dvě hmoždinky
  |  

Trápí vás vlhké zdivo nebo plíseň v rohu místnosti? Zkoušeli jste už kdejaký přípravek, postup a všechno selhalo nebo pomohlo jen na chvíli? Přinášíme recept, který se mnohokrát osvědčil. Nejmodernější neinvazivní metodu odvlhčení zdí, která nevyžaduje stavební zásah. Osmo technologie za použití přístroje OsmoDry. Lidé, kteří ji vyzkoušeli, o ní mluví v superlativech.

Každý by chtěl žít ve zdravotně nezávadném prostředí. Někdy však naše bydlení vykazuje znaky pravého opaku. Řešení naštěstí existuje. V případě, že se rozhodnete a zvolíte postup touto technikou, nemusíte navrtávat díry do zdí pro umístění složitých prvků systému a už vůbec ne provádět komplikované operace, jako je podřezávání zdí. Stačí přístroj OsmoDry zavěsit a zapojit do sítě a pak jen sledovat, jak vlhkost ze zdiva nemovitosti pomalu ustupuje.

Jak přístroj funguje?
Zařízení generuje elektromagnetické pulsy, kterými působí na vlhkou stavbu. Takto vytvořené elektromagnetické pole ovlivňuje molekuly vody uvnitř zdiva a tlačí je dolů, zpět do zeminy. Díky tomuto principu nebyla sanace zdiva nikdy jednodušší. Stačí zařízení umístit do objektu, instalace spočívá v navrtání několika hmoždinek, na které se přístroji OsmoDry zavěsí, zapojit do sítě a OsmoDry je plně funkční.

Vysoušení zdí osmo technologií je pohodlné řešení nepříjemných problémů. Pokud nechcete, aby bylo zařízení viditelné, lze je jednoduše přizpůsobit interiéru objektu. A hlavně, způsob provozu je automatický, bezobslužný. Zatímco spolehlivě fungují fyzikální zákony, vy se můžete věnovat jiným činnostem.

Řadu lidí trápí vlhkost v bytě, zbavit se jí je možné formou osmo technologie

Učitelé z Mladé Boleslavi jsou v lepším prostředí
Například sborovna základní školy v Mladé Boleslavi vykazovala vyšší míru vlhkosti a na řadě míst se tvořila plíseň. "V naší škole se ani po 6 letech nepodařilo zabránit výskytu vlhka, zápachu a následně plísni ve sborovně, kde pobývají učitelé většinu dne. Bylo provedeno několik pokusů s dostupnými materiály. Sanace omítky, odvětrání…., a přesto problémy přetrvávaly.

Díky přístroji OsmoDry se situace poprvé diametrálně změnila. Zápach zmizel a vlhkost je v normě. Na základě těchto zkušeností jsem váš výrobek doporučil na poradě ředitelů v Mladé Boleslavi svým kolegům, kteří se potýkají s podobným problémem," potvrdil pozitivní zkušenost ředitel ZŠ v Mladé Boleslavi Václav Kolman.

Zkušenosti z Neznašova
Také Mateřská škola v Neznašově bojovala se vzlínající vlhkostí už dlouho a vyzkoušela několik variant odvlhčení včetně stavebního zásahu, avšak neúspěšně. Přístroj OsmoDry trvale zbavil mateřskou školu vlhkosti již za několik měsíců.

"Po půl roce plného provozu mateřské školky a dle smlouvy s firmou provedených kontrolních měření bylo jednoznačně prokázáno snížení vlhkosti na zcela normové hodnoty ve zdivu nejvíce atakované spodní vlhkostí sklepa. Můžeme s přesvědčením říci, že jsme naši školku tak konečně zbavili vlhkých zdí, a to díky technologii OsmoDry s oceněním, že vše proběhlo čistě, bez pracného podřezávání stěn, bez chemie, ekologicky, v krátkém časovém intervalu a určitě i levněji," uvádí jednatel společnosti OsmoDry František Churý.

Kde můžete osmo technologii využít?
Systém OsmoDry je používán pro všechny typy zdiva. Fyzikální proces osmo technologie je pro zdraví člověka nezávadný a v objektu se během jeho působení můžete volně pohybovat. Je ideální u materiálů: cihelné zdivo, kamenné zdivo, tvárnice, betonové konstrukce a kombinované - smíšené zdivo. Skvěle pomůže v přízemí stavby a ve sklepech.

Rodinné domy
Rekreační objekty
Bytové domy
Stavby občanské vybavenosti
Průmyslové objekty
Kostely včetně všech
památkově chráněných objektů

Cena a záruky?
Na začátku spolupráce klient platí vratnou zálohu na přístroj. Výše zálohy činí 50 % ceny zakázky. Pokud vám přístroj nepomůže, firma se smluvně zavazuje vrátit zálohu v plné výši. Spotřeba energie přístroje je zanedbatelná. Roční provoz OsmoDry přijde na 300 korun.