V Počernicích se bude opravovat obávaná Náchodská

Náchodská je velmi exponovaná silnice
  |  

Náchodská ulice v Horních Počernicích je velmi vytížená tepna, dopravní zácpy se zde dějí velmi často. Uzavření této silnice z důvodu opravy tak může způsobit pořádnou dopravní kalamitu.

Objížďka přes Zeleneč

Silnice se bude opravovat od 2. 11. do 26.11. 2015, investorem je Technická správa komunikací, práce bude provádět Skanska. Náchodská se bude rekonstruovat v úseku konec Horních Počernic – Sychrov. Objízdná trasa pro osobní automobily a autobusy bude vedena přes Zeleneč a to od okružní křižovatky na II/611 – Čsl. armády (III-33310) – ul. Bezručova (III-10162) – U úlů (H.P.) – Bártlova (H.P.) – Náchodská a to obousměrně.

 

Ráno čekejte zácpy

Zejména v ranní špičce tak můžete čekat pořádné kolony a pěně hustý provoz právě v okolí Zelenče, kde mají na bezpečnost dětí jdoucích do školy dohlížet pověření pracovníci. Ti budou mít reflexní vesty a terče k zastavování vozidel. Ve středu 4. listopadu se bude v Zelenči za účasti dopravní policie, projektanta a zastupitele vyhodnocovat provoz, který zde panuje, případně chce obec přijmout ještě další opatření k zlepšení bezpečnosti.  

 

Doprava na Náchodské je jedním z argumentů těch, kteří si zde nepřejí obří halu firmy Amazon. O této kauze jsme vás informovali od samotného začátku, naposledy jsme psali, že věc není stále ještě vyřešena...