Nejlepší sběrný dvůr najdete v Čelákovicích

Nejlepší sběrný dvůr prý najdete v Čelákovicích...
  |  

Sběrné dvory jsou velmi užitečná místa, kam můžeme přinést nejrůznější odpad a obec ho na své náklady zlikviduje. Nyní se vyhlašovala anketa, která měla napovědět, kde se nachází ten nejlepší sběrný dvůr u nás. Na čestném prvním místě se umístil sběrný dvůr z Čelákovic!

 

Odložíte zde vše možné, místní zdarma 

V anketě mohli návštěvníci internetu po tři měsíce hlasovat, a to ve dvou kategoriích, a to do a nad 10 tisíc obyvatel. Právě v kategorii nad 10 tisíc obyvatel zvítězil sběrný dvůr v Mochovské ulici v Čelákovicích. Do tohoto dvora můžete vozit skutečně široký sortiment odpadu, například oleje, tuky, kyseliny, dřevo, zeminu, kameny, pesticidy, fotochemikálie, zářivky, beton, akumulátory, olejové filtry, brzdové destičky, ale také všechny možné kovy. Občané Čelákovic nezaplatí ani korunu, pouze za suť, cihly, tašky, obklady apod. utratí 50 haléřů za kilogram. Otevřeno je každý den kromě neděle, v sobotu dokonce do 17 hodin.

 

Kde hledat nejbližší sběrný dvůr?

Pokud chcete vědět, kde je nejbližší sběrný dvůr, využijte jejich databázi na internetu. Na stránkách http://www.sberne-dvory.cz/ jednoduše vepíšete místo, kde sběrný dvůr hledáte a poté se již zobrazí seznam nejbližších dvorů. V databázi je 1303 sběrných dvorů, takže si jistě vybere každý. U každého sběrného dvoru je uvedena otevírací doba, seznam odebíraných odpadů, kontakt a také hodnocení tohoto dvora. Sběrné dvory většinou nabízejí uložení odpadu svým občanům zdarma, ostatním za poplatek. Některé sběrné dvory také umožňují uložit pouze určité množství odpadu, další pak za poplatek.  Pokud chcete sběrný dvůr navštívit, nezapomeňte si vzít sebou občanský průkaz. 

 

 

V minulosti jsme vás informovali, že olej a tuky do kanalizace nepatří.

 

Kanalizace je u nás stále Popelkou, i když jsme se zavázali, že brzy bude připojen skoro každý...

 


To nejzajímavější do Vašeho e-mailu

Přihlášení k odběru newsletteru