Stromek rozsvítí také na Chvalské tvrzi, mezi děti přijdou svaté Lucie

Za dětmi přijdou Lucie...
  |  

Advent začíná právě tuto neděli, kdy ho můžete přivítat na Chvalském zámku v Horních Počernicích. Čeká vás rozsvěcení stromu, vánoční trhy a bohatý program pro děti.

Na Chvalském zámku si děti užijí

Adventní trhy a rozsvícení stromku se konají na Chvalském zámku v Horních Počernicích neděli 29. listopadu od 10 do 17 hod. Můžete se zde vánočně naladit, nakoupit si dárky, ochutnat cukroví a pravý vánoční svařák. Nejvíce si jistě užijí děti. Na Chvalské tvrzi na ně totiž myslí velmi často. Tentokrát zde děti čeká Pohádková neděle s vílou Ohnivkou, která provede děti zámkem a podělí se s nimi i o nějakou tu dobrotu, a přehlídkou vánočních tradic. Trh navštíví také svaté Lucie, tradiční vánoční postavičky, které dětem také přinášejí dárky. Od 16 hodin se bude konat Ježíškova pošta, kdy bude Anděl vybírat dopisy Ježíškovi od dětí.

 

Vánoční výstava Ivy Hüttnerové vás správně naladí

Nejen děti si mohou vyposlechnout koncert Ireny Budweiserové ze Spiritual Kvintetu. Dále pak zazpívá Majda Moudrá a dětský sbor Paleček. Na zámku lze dále navštívit dvě nové výstavy, a to Vánoční výstavu Ivy Hüttnerové a Pohádkovou vánoční výstav ze dřeva a keramiky. Vše pochopitelně vyvrcholí rozsvícením vánočního stromku. Vstup na trhy je zdarma, za výstavy zaplatíte 60 korun dospělý a 40 korun dítě. Vánoce na Chvalské tvrzi budou dále zahrnovat živý betlém, nebo třeba nezapomenutelná oslava Tří králů, na kterou přijdou i živí velbloudi!  


To nejzajímavější do Vašeho e-mailu

Přihlášení k odběru newsletteru