Foto: Kuriozity ze středu Čech - demonstrační speciál

A když vás neupálí, podíváte se aspoň ne extra-mega ohňostroj.
Zobrazit fotogalerii (68)
13.02.2016 - 07:21  

Minulý víkend se nesl ve znamení demonstrací. Zakuklení neonacisté, kteří se chtěli prát, pak po zbytek týdne podněcovali lidovou tvořivost. Ať už s nákupními košíky, běžkami nebo v koláži se sportovci, všechny obrázky byly zkrátka k popukání.

Organizovaná skupina 50 neonacistů se v sobotu odpoledne nacházela v ideálním prostoru pro fotografy. Jejich uspořádání včetně kriminalisty v civilu, zase nahrálo těm, co si raději než s foťákem na demonstraci, hrají v nejrůznějších programech za počítačem. Připravte se, začínáme!

Novinář, policista, kolem muže v béžové bundě se v průběhu minulého týdne rojily nejrůznější fámy. ČtiDoma.cz však posléze přišlo na jinou stopu. Podle našich informací se mělo jednat o světoznámého dirigenta, který cestou do Národního zabloudil, tak se jal vtlouct trochu hudby do zahalených hlav. Jeho orchestr vypadá nadmíru akčně.

Snad měli pánové na hudbu na veřejném prostranství patřičné povolení.

Dirigentská hůlka se tajemnému muži do ruky přímo nabízela. Spojení zakuklených fanoušků krajní pravice s vážnou hudbou se nám však zdálo nadmíru podezřelé. Než jsme vynesli konečný ortel, objevila se nová stopa. Tajemný muž má totiž známosti přímo v olympijských kruzích. Poté, co se mu nepodařilo prosadit skákání v pytlích na zimní olympiádu, uspořádal tuto protestní akci. "My jsme minoritní utlačovaná skupina, kterou nikdo nebere vážně!" mělo se podle našich zdrojů ozývat z davu.

Tento závod jsme shledali od samého počátku poněkud nespravedlivým.

Jakmile jsme začali ověřovat výše uvedenou informaci, narazili jsme na tuhý odpor. Samotný leader týmu stojící vepředu v šedé mikině nám rozhořčeně volal do redakce a do telefonu prohlásil, že se jedná o čiré pomluvy a bohapustou lež. Sám sebe a své kumpány označil za skupinku bývalých profesionálních běžkařů, kteří byli vyloučeni za nesportovní chování. 

Není nad pohyb na čerstvém vzduchu. Jenom nezapomenout na oblevu.

Výše uvedenou fotku dále leader skupiny okomentoval jako další pokus o dehonestaci jejich jména. Samozřejmě nejsou tak hloupí, aby se vydali v Praze běžkovat po dlažebních kostkách. Vzhledem k tomu, že sportovci je mezi sebe nepřijali, objevili nyní svět modelingu. Jejich shromáždění nebylo ničím jiným než natáčením reklamy pro společnost Kaufland. Mužné typy na fotografiích by prý mohly do Kauflandu přilákat více mladých zákaznic.

Nechceme slevu zadarmo!

Na nezájem dam si tito hoši skutečně sledovat nemohou. Na Facebooku leadera skupiny se den po události objevila tato fotografie ze svatby jeho nejlepšího přítele. Zde je ještě na začátku oslavy vše v nejlepším pořádku. Ženich hází kytici. Situace se však posléze zkomplikovala.

Kdo se bude vdávat příště?

 Na svatbu totiž neplánovaně dorazil jeden ze známých atletů a jal se předvádět své vrhačské umění. Ženicha přítomnost profesionálního sportovce rozzuřila. Poté, co se dozvěděl, že atlet dorazil na pozvání nevěsty, neváhal. Vzal flašku do ruky a mrštil ji po novomanželce.

Je očividné, kdo má větší svaly. Ale větší odhodlání jednoznačně vidíme u soutěžícího nalevo.

Rozvod proběhl v poklidu a nakonec můžeme říci, že vše dopadlo, jak nejlépe mohlo. Záhy se totiž ukázalo, že bývalého běžkaře ženy ani mužné sporty nikdy příliš nezajímaly.

Energie, kterou taneční pár dává do svého vystoupení, je vskutku obdivuhodná.

 K největšímu zvratu v průběhu našeho pátrání došlo ve chvíli, kdy vyšlo na povrch, že někteří ze sympatizantů krajní pravice jsou ve skutečnosti špiony z řad sluníčkářů a pravdoláskařů. Muž, kterého můžete spatřit veprostřed fotografie celého v černém, nám tyto informace popřel s tím, že "se jedná o výmysl toho zlomyslného poldy" (na fotografii nalevo). Kauzu pro vás budeme nadále sledovat.

A to se říká o ženách, že neví, co chtějí...

Máte aktuální fotografii nebo archivní kousek, o němž se domníváte, že by ho stálo za to zveřejnit? Neváhejte a obraťte se na nás. Vlastnoručně pořízené snímky nebo tipy na humorné obrázky posílejte na adresu steinbachova@ctidoma.cz. Těšíme se na vaše příspěvky! 

Nezapomeňte. Fotografie můžete posílat i do naší masopustní fotosoutěže o nejlepší masku!

Na závěr bychom rádi uvedli, že výše uvedené slouží jen a výhradně k pobavení. Nejedná se o žádná fakta ani konspirační teorie. Děkujeme za pochopení.

Pokud vás zajímá, jak to na demonstracích skutečně bylo, připravili jsme pro vás následující reportáže:


To nejzajímavější do Vašeho e-mailu

Přihlášení k odběru newsletteru