Foto: Tajemno i radost, bavte se!

Místo opředené tajemstvím
Foto: Michal Štingl
Zobrazit fotogalerii (8)
Místo opředené tajemstvím

Usmívejte se! Hroby opředené tajemstvím, obří průvod nebo jednoduchý návod, jak někoho potěšit! To jsou fotozajímavosti tohoto týdne, nenechte si je ujít!

reklama

Pořádná zvířata

Brány Velkých Popovic otevřeli v devět ráno a od půl jedenácté probíhá dvacátý čtvrtý ročník Dne Kozla. Na třech pódiích zahraje jedenáct kapel a hudebníků. K nejznámějším patří Olympic a Žlutý pes, písničkář Xindl X, Jaroslav Uhlíř nebo Ivana Hlas. Vstup na akci je zdarma.

Hřbitov neznámých

Asi nikdo tu nechtěl skončit. Bezdomovci či oběti trestných činů. Lidé, kteří ztratili identitu. Mělké hroby označené jen číslem, bez věnců a bez květin, obehnané drátěným pletivem.

Karel IV.

Desetiletá tradice královského průvodu Karla IV. se rozrostla o poselstvo bavorského vévody Štěpána II. Letos se k historickému průvodu připojí okolo 250 zahraničních hostů. Dorazit mělo kolem třiceti tisíc lidí. 

Udělejte někomu radost

Tip na to, jak někoho potěšit, je snadný. Fotografie pochází z Prahy, neznámý dobrodinec chtěl někomu jen tak zpříjemnit den! Napadlo vás někdy udělat podobně dobrý skutek?

 

reklama
#pivo #zvíře #hřbitov #slavnost #oslava

To nejzajímavější do Vašeho e-mailu

reklama
Máte zajímavou informaci? Chcete spolupracovat?
Kontaktujte šéfredaktora Martina Chalupu: chalupa@ctidoma.cz

© Centa, a.s.
Jakékoli použití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího užití a zpřístupňování textových či obrazových materiálů bez písemného souhlasu společnosti Centa,a.s. je zakázáno. Čtenář svým přihlášením do jakékoli soutěže na našem webu dává souhlas s tím, že v případě, že se stane výhercem této soutěže, může být jeho jméno na webu publikováno. Centa, a.s. využívala licenci ČTK a využívá fotografie z Depositphotos.