Policie prosí o pomoc. Neviděli jste, jak na D1 přejeli chodce?

Na dálnici D1 budou opět omezení provozu
  |  

Na začátku srpna se na dálnici D1 stal tragická a fatální nehoda. Kdosi chtěl zřejmě dálnici přecházet, což ho stálo život. Policie nyní hledá svědky této nehody. 

Šlo o sebevraždu, nebo snad o bláhovou neopatrnost? Tuto otázku si nyní kladou policisté, kteří prosí veřejnost o spolupráci při řešení případu smrti na dálnici D1.

 

Byl mrtvý na místě

Nehoda se stala 6. srpna v odpoledních hodinách: "Při nehodě došlo ke střetu osobního vozidla VW Passat combi černé barvy s chodcem, který se z dosud nezjištěných příčin pohyboval na dálničním tělese, pravděpodobně ve snaze jej přejít. Bohužel chodec při střetu utrpěl zranění v takovém rozsahu, která se neslučovala se životem, a na místě jim podlehl," uvedl Zdeněk Chalupa, tiskový mluvčí středočeské policie.

 

 

Hledá se červené vozidlo

Pomoci by měli hlavně motoristé, kteří chodce po dálnici zaznamenali a případně se mu vyhýbali: "Z výsledků prováděného šetření se kriminalistům podařilo zjistit poznatek, že v době nehody bezprostředně před vozidlem VW Passat mělo jet ve stejném směru menší červené vozidlo, typově odpovídající automobilům Škoda Fabia nebo Opel Astra, které se mělo chodci vyhýbat. Kriminalisté se obracejí touto formou na širokou veřejnost se žádostí o pomoc a hledají případné svědky této tragické dopravní nehody, jakož i osádku zmiňovaného červeného vozidla, kteří by jim mohli poskytnout jakékoliv informace k průběhu nehody," sdělil Zdeněk Chalupa. 

 


To nejzajímavější do Vašeho e-mailu

Přihlášení k odběru newsletteru