V lese v Horních Počernicích nalezena mrtvola ve spacáku

V lese se našel mrtvý muž
  |  

V lese v Horních Počernicích se ve středu odpoledne našla mrtvola muže. Muž ležel ve spacáku, našel jej náhodný houbař se svou partnerkou. 

Nález nedaleko hřiště

Nálezce, který pracuje v nedalekém areálu firmy Pátek, se vypravil ve středu odpoledne na houby do lesa nedaleko golfového areálu: "Zašel jsem zhruba padesát metrů od cesty do lesa, když jsem uviděl spacák. Myslel jsem si, že zde někdo zanechal nějaké věci a šel se podívat. Ze spacáku ale trčela hlava muže," sdělil našemu serveru svědek.

 

Mrvý nebyl zřejmě dlouho

"Nejdříve jsem do něj šťouchl a řekl mu, aby se vzbudil, ale vzápětí mi bylo jasné, že muž nežije. Z jeho úst totiž vyletělo hejno much. Přesto muž nevypadal, že by byl mrtvý nějak dlouho," řekl nám očitý svědek. Muž ve spacáku prý vypadal nejspíše na bezdomovce, avšak to, jak zemřel je nejasné: "Kolem se třeba nepovalovaly žádné láhve," dozvěděli jsme se od nálezce mrtvoly. 

 

Policie zatím mlčí

Poté muž okamžitě kontaktoval policii, přičemž její vyšetřování nebylo právě příjemné: "Přijela jedna hlídka, která nám sdělila, že toto nevyšetřuje, museli jsme čekat na další vyšetřovatele. Celkem jsem v lese u mrtvého musel strávit zhruba tří hodiny," dozvěděli jsme se od svědka. Navíc mě i moji partnerku, která se dostavila až po mém nálezu, začala policie celkem nevybíravě dotazovat a také lustrovat," uvádí svědek. Na základě tohoto svědectví jsme kontaktovali policii v Horních Počernicích, která se však nechtěla k nálezu jakkoliv vyjadřovat a uvést jakékoliv informace. K případu se budeme snažit zajistit další informace a včas vás informovat. 


To nejzajímavější do Vašeho e-mailu

Přihlášení k odběru newsletteru