Dobrá zábava zadarmo? To nabízí Chambers Bar

 

Jedinečný hudební klub, který dává prostor mladým talentům, funguje už tři týdny. Že jste tady ještě nebyli? 

Chambers Bar funguje už tři týdny. Zakládá si na živé hudbě a kulturním programu, ať jsou to živé koncerty kapel, improvizační divadlo, nebo pravidelné jazzové čtvrtky. 

Otevírali 21. října a Grand opening se vážně vydařil. Teď je Chambers Bar v ostrém provozu. Každý den si tady můžete užít jinou akci. Pondělky patří fotbálkovým turnajům. V úterý rozvlníte těla v latino rytmech. Nečeká vás jen salsa class zdarma, ale i následná latino párty. Ve středu se stavíte na karaoke a čtvrtky patří jazzu!

V pátek a sobotu následuje živé vystoupení, zpěv nebo jiná show. A kde Chambers bar najdete? Přímo u zastávky tramvaje Štěpánská, Ječná 12. Nádherný barokní sál určitě stojí za návštěvu.

Co o sobě říkají v Chambers?

“Jsme nově otevřený Lounge Bar v centru Prahy poblíž Karlova náměstí, který si zakládá především na kvalitě poskytovaných služeb. Naše prostory Chambers Baru mají jedinečnou barokní architekturu, poskytne vám oddych po práci, potěší oko a jednoduše na první pohled zaujme.

Právě to je důvod, proč je Chambers Bar ideálním místem nejen pro běžné posezení u chutného drinku, ale také pro nejrůznější akce - narozeninové oslavy, Team Bulding Eventy, firemní akce, vernisáže, přehlídky, divadelní zkoušky či dokonce taneční vystoupení."

Před nedávnem ukázali nový program a že je na co se těšit. Kromě stálého programu si užijete třeba pořádný rockový nářez nebo improvizační divadlo.

 • 14.11. Fotbálkový turnaj
 • 15.11. Fee Salsa open class
 • 16.11. Impro KOSA
 • 17.11. Jazz Elements
 • 18.11. Rehab.cz & Five Sins
 • 19.11. La Descarga + DJ Selecto (latino)
 • 20.11. Jukebox party a navíc 2+1 zdarma (drinky)

  Na své si tak jednoduše přijde každý, ať milovník hudby, divadla, nebo návštěvník, který jen tak vyrazil do baru. Místo na první pohled zaujme i svou jedinečnou barokní architekturou. Druhý takový klub ve městě rozhodně nenajdete. 

  A pokud si myslíte, že tady hrají jenom Pražáci, tak jste na omylu. Můžete zde vidět a slyšet mnoho středočeských kapel. Třeba kluky z Five Sins, ti pochází z Rakovníku. Takže co vy na to? Názory, připomínky, pocity z návštěvy nebo své nabídky pište na zelenkova@ctidoma.cz!

 


Životní styl

Zdraví

V obraze