Ruzyňské letiště boduje v European Business Awards. Soutěží i další české firmy

  |  

V prestižních cenách, kde mezi sebou soutěží firmy z celé Evropy, vyhrálo Letiště Václava Havla národní cenu v kategorii Customer Focus. Momentálně probíhá hlasování o titul Národní vítěz za Českou republiku. Hlasovat můžete i vy pro jednu ze třinácti českých firem.

European Business Awards jsou prestižní ceny, které oceňují úspěšné firmy napříč Evropou. Letos se klání účastní 32 tisíc firem z 33 evropských zemí. Z tohoto ohromného počtu bylo vybráno 678 vítězů národních kol, kteří postupují do dalších kol. Jedním z nich je i Letiště Václava Havla, které obdrželo národní cenu v kategorii Customer Focus.

"V rámci dalšího kola připravili vítězové národních kol video prezentaci, kterou nyní posuzují nezávislí porotci. Nejlepšímu ze skupiny udělí velmi ceněný status Ruban d’Honneur. Jeho držitelé pak postoupí do hlavního finále European Business Awards 2016," prozradila tisková mluvčí Letiště Václava Havla Marika Janoušková.

 

Národní vítěz se utká s firmami z celé Evropy

European Business Awards je prestižní soutěž sponzorovaná sítí RSM a podporovanou předními osobnostmi obchodu, akademiky, médii a politickými špičkami z celé Evropy.  

Na webových stránkách soutěže probíhá až do 26. února hlasování, v němž můžete i vy rozhodnout, která z českých firem se nakonec stane Národním vítězem veřejnosti. Vítězové z jednotlivých zemí se poté utkají o titul Evropský vítěz veřejnosti, které proběhne od 7. března do 26. dubna. Výsledek bude oznámen spolu s celkovým vítězem z každé kategorie na slavnostním večeru European Business Awards v červnu.

 

Dominuje Praha. Mezi soutěžícími jsou i zástupci Středočeského kraje

Kromě Letiště Václava Havla reprezentuje Českou republiku 13 dalších firem. Hned sedm z nich včetně ruzyňského letiště je z Prahy (dále např. Kaufland nebo Financial Services). Svého zástupce má i kladenský okres, a to konkrétně Advanced Materials-JTJ s.r.o. z Kamenných Žehrovic. Další středočeskou firmou je SOPO sídlící v obci Neboviny v kolínském okrese. Kompletní seznam firem včetně prezentačních videí jednotlivých soutěžících najdete na stránkách European Business Awards.

Čtěte také: