Hvězda seriálu Ulice v slzách. Linda Rybová může přijít o všechno, už asi stačí jen málo

Rybová má v Ulici za seriálového exmanžela muže, který už tam hrál jinou roli
Zobrazit fotogalerii (3)
  |   osobnost

Není všechno zlato, co se třpytí, a ve vztazích to platí dvojnásob. Herecké manželství krásné Lindy Rybové a charismatického Davida Prachaře je dlouhodobě propíráno nejen bulvárními médii. Herec se měl zakoukat do jiné ženy, pak ona podlehnout svodům kolegy apod. Těžko říct, co je pravda. Každopádně tihle dva vzbuzují závist mnoha lidí, z čehož mohou plynout drby. Na Lindu Rybovou jsme se podívali očima veřejnosti, ale i experta na showbyznys, image kouče Pavla Filandra.

Česká herečka Linda Rybová, která září třeba v seriálu Ulice, je v českém showbyznysu tak trochu zjevení. „Tento drobeček postavou, ale obřím talentem vybavená herečka nám již léta dokazuje, že skutečný talent a charisma se nevejdou do žádného kalendáře a že pravá krása stárne jako víno – čím dál, tím lépe. Linda Rybová, dáma, která dokáže být na jevišti větší než život samotný,“ vysvětluje pro Čtidoma.cz image kouč Pavel Filandr.

Rybová byla za tu zlou

Na konci loňského roku se v zákulisí českého showbyznysu vehementně spekulovalo, že Prachař a Rybová půjdou od sebe. Spouštěčem byla StarDance. Nejprve se objevily zvěsti, že herec, který vypadl velmi brzy, je nerudný a neúspěch nese těžce, čímž měl vytáčet i své blízké. Pak se dokonce povídalo, že se během soutěže zakoukal do své tanečnice Zuzany Dvořákové Šťastné. Někteří lidé tvrdili, že herečka může přijít o všechno, co s partnerem budovali, a že k tomu stačí už jen kousek. Jestli něco z toho byla pravda, nebo ne, je vlastně úplně jedno.

Image kouč
- Jeho hlavním zaměřením je konzultovat s klientem oblékání (včetně poradenství o nákupu), osobní styl, řeč těla a etiketu.
- Vede klienta procesem zhodnocení jeho životního stylu, pomáhá mu změnit  celkovou image.

Faktem však je, že Rybová byla dlouho za tu zlou, spousta lidí včetně některých kolegů se na ni dívala skrz prsty. Prachař totiž kvůli ní před lety opustil manželku, známou herečku Danu Batulkovou, a příliš neřešil, že má doma malou dceru Marianu a syna Jakuba. Rybové nedokázal odolat, což se mu ale na druhou stranu nikdo nemůže příliš divit. Batulková nesla rozchod velmi těžce, vždyť pohledná blondýnka byla její kamarádka. V divadle tak létaly facky a vzájemně si řekly, co si jedna o druhé myslí.

Múza i módní ikona

Podle všeho jsou ale peripetie z minulosti zapomenuty. I proto, že Rybová na sebe upozorňuje hlavně svou prací než skandály. „Diváky přenáší do světů plných emocí, vášně a někdy i křehké poezie. Vždyť kdo by mohl zapomenout na její nezapomenutelné role? Ať už je to její vystoupení v Kytici, kde se střetává nevinnost s divokou, téměř sexy múzou, která uhranula vodníka, nebo její role v Snu noci svatojánské, kde představuje křehkou, mladou krásu, až modelkovského typu,“ usmívá se Filandr.

Zároveň upozorňuje ještě na jednu zajímavou věc, Rybová je totiž opravdovou módní ikonou, která udává trendy. „Často jsme ji mohli vidět, jak na červeném koberci, tak i mimo něj, v oděvech, které nejenže dokonale ladí s její osobností, ale také ukazují její smysl pro styl. Ano, když chce. Je tedy zřejmé, že Linda Rybová je herečkou, která si zaslouží náš obdiv a uznání. Nejenže nás baví a inspiruje na plátnech a jevištích, ale také nám ukazuje, jak se dá stárnout s grácií, zůstat věrná svému umění, a přitom neztratit smysl pro módu a styl,“ doplnil pro Čtidoma.cz odborník.

Mají se kam schovat

I z toho vyplývá, že Rybová může všemožné spekulace o ní a Prachařovi pouštět jedním uchem dovnitř a druhým ven. Jestli mají nějaké problémy, tak je buď společně zvládnou, nebo ne. Jiná možnost neexistuje. A i kdyby náhodou ne, Rybová se určitě neztratí, a co si budeme povídat, dlouho by sama nezůstala.

Navíc manželé mají možnosti, jak se případně uklidnit jeden bez druhého a nechat si odstup na přemýšlení. Je veřejně známé, že před časem pořídili starý mlýn v Malé Lečici u Prahy, který zrekonstruovali a dá se v něm normálně bydlet. A podle informací webu Expres také koupili luxusní byt 3+1 v centru Prahy za 7 791 338 korun.

Zdroj: autorský článek

KAM DÁL: Chyby v seriálu Ulice, které zaskočí i nejvěrnější diváky. Nechápeme to, mají jasno lidé.