Krasavec ze seriálu Přátelé vyhrál souboj s časem. Pořád je to velký fešák

Nebyl by problém hop poznat, že? Další fotka mluví sama za sebe
Zobrazit fotogalerii (2)
 

Fanynky po něm šílely, v Přátelích hrál neodolatelného sukničkáře. Uplynuly desítky let a mnohé se nezměnilo. Joey z Přátel neboli Matt LeBlanc stárne jako víno, na rozdíl od některých jeho hereckých kolegů. Čím to je?

Před několika týdny se odvysílalo shledání herců ze seriálu Přátelé. Sešli se po několika dekádách. Sociální sítě ihned zaplavily komentáře o tom, kdo podle fanoušků zastárnul dobře a kdo hůř. Pomyslný souboj s časem podle sociálních médií vyhrál Matt LeBlanc. V seriálu hrál krasavce "odvedle", kterému nebyla žádná žena schopna odolat, a nejspíš to o něm stále platí.

 

 

Přátelé

 

Seriál Přátelé je takovou časovou kapslí 90. let. Mnoho z nás se k seriálu vrátilo více než jednou, abychom si devadesátky připomněli.

Každý si v něm našel to svoje. Většina dívek chtěla vlastnit alespoň polovinu oblečení co Rachel, mít účes jako Rachel, zkrátka být Rachel. Jiné se zase našly v úklidovém maniakovi Monice nebo ve ztřeštěné Pheobe.

 

 

Stovky dílů seriálu samozřejmě nabídly i vzory pro pány. Někteří se viděli ve vystudovaném intelektuálovi Rosovi, někteří v sukničkáři a krasavci Joeym. Většina ale chtěla být Chandlerem, vtipálkem, který by rozesmál i hradní stráž.

 

Kritika

 

Spolu se setkáním po letech přišla i kritika. Herci, kteří zestárli, přirozeně měli o pár vrásek navíc a vypadali podle komentářů na instagramu zkrátka jen „trochu víc unaveně“, než když jim bylo něco přes 20. Herci, kteří ale zvolili cestu kosmetických úprav, sice vypadali svěže, ale plasticky.

Objektivně se samozřejmě nedá říci, jaká cesta je ta správná, záleží pouze na osobních preferencích. Sociální média však promluvila jasně. Joey, kterého ztvárnil Matt LeBlanc, podle internetu „vyhrál shledání“ na plné čáře. Vypadá zkrátka stejně dobře, ale na svůj věk. Lidem se nejvíce líbilo, že vypadal přirozeně. Stále vypadal jako Joey, jen s pár vráskami navíc.

To se ovšem podle reakcí fanoušků nedalo říci o některých dalších hercích a herečkách, kteří na svém honu za elixírem mládí přetvořili svou vizáž až příliš a spíše si tím uškodili.

 

KAM DÁL: Supermodelka Adriana Lima slaví 40: Svou krásou zachraňuje ohrožené nosorožce.


To nejzajímavější do Vašeho e-mailu

Přihlášení k odběru newsletteru