Muž unesl čtyřletou holčičku, měl k tomu zvrácený důvod. Z jeho motivu naskakuje husí kůže

Malá Cleo Smith vypadá jako panenka a to se jí téměř stalo osudným
 

Únosce malé dívky měl velmi podivnou zálibu. K činu ho inspirovala jeho bizarní sbírka, které se měla malá Cleo stát živou součástí. Dívenku našli ve stavu, který celou teorii, ze které vstávají vlasy na hlavě i těm nejotrlejším policistům, potvrdil.

Čtyřletá dívka Cleo Smith byla údajně „unesena mužem, který je posedlý hračkami Bratz“. Tento případ vyvolal mezi veřejností velký rozruch. Řada lidí byla šokována motivem únosce malé holčičky.

Cleo se totiž údajně stala, naštěstí jen na chvíli, "živou panenkou" v jeho husí kůži nahánějící sbírce hraček, informoval web Daily Star.

Cleo byla nalezena v Carnarvonu v Austrálii, tedy pouhých několik desítek kilometrů od kempu, ze kterého ji muž unesl.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by ABC News (@abcnews_au)

Terrence Darrell Kelly byl už v minulosti obviněn z únosu, z porušení zákona se ale nepoučil a o únos se pokusil znovu. Naštěstí i tentokrát ho policie dopadla a malá Cleo neutrpěla žádná zranění.

Holčičku našli navlečenou v čistých šatech s učesanými vlasy. Únosce se nejspíše snažil o to, aby svým vzhledem co nejvíce připomínala panenku. Zamkl ji v jednom z pokojů, kde byla později objevena.

Předpokládá se, že si ji únosce vyhlédl proto, že se nápadně podobala jedné z jeho oblíbených plastových figurín od výrobce hraček Bratz, blonďaté panence, které měla dokonce i jméno podobné jménu oběti únosu, jmenovala se Cloe.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by @xoxocrimegirl

Tím ale podobnost s panenkou zdaleka nekončí. Unesená dívka s propracovaným vydáním panenky sdílí další neuvěřitelný fakt. Obě mají sestru, která se jmenuje Isa.

Detektivové zatím nezjistili, jak celý únos malé Cleo probíhal, kde přesně byla držena a jakou dobu, domnívají se ale, že únosce holčičky neměl žádné komplice.

Unesená holčička byla nalezena pouké 3 km od domova. V moment, kdy se její rodina strachovala o její život, byla tedy pouhých několik minut chůze od jejich bydliště. Nakonec ale naštěstí skončila v náručí svojí matky a bez jakékoliv fyzické újmy.

Zdroj: Daily Star

KAM DÁL: Sériový vrah ji unesl nedaleko domu za bílého dne. Prožila hrůzy, které si ani neumíme představit.