Fanoušek přirovnal obličej známé zpěvačky ke koni. Její reakce ho však totálně uzemnila

Nějaký ten koňský předek by se u britské zpěvačky možná našel, co říkáte?
 

Nepsané pravidlo zní - nečtěte komentáře pod příspěvky na sociálních sítích. Britská zpěvačka a televizní osobnost Stacey Soloman toho však nedbala. Když si pod jednou ze svých fotek přečetla, že vypadá jako kůň, prohlásila, že se sociálními sítěmi končí. Ještě předtím však fanouška pěkně "utřela".

V roce 2009 skončila Stacey Solomon na šestém místě v šesté sérii The X Factor se singlem „You Are Not Alone“, spolu s ostatními finalisty soutěže dlouho vévodili britským hudebním žebříčkům. Jen na Instagramu ji sledují více než 4 miliony fanoušků. Je tedy jasné, že se mezi nimi najde i pár trollů.

Je zlý, nic si z něho nedělej

Právě kvůli jednomu z nich teď oznámila, že si se sociálními sítěmi dává pauzu. Přirovnal totiž její obličej ke koňskému. „Koně jsou krásná zvířata, děkuji,“ reagovala Stacey s nadhledem. Navíc se jí okamžitě zastala celá řada obdivovatelů. „Nevšímej si ho, je zlý a nepřející. My tě máme rádi,“ psali lidé.

 

 

Zpěvačka jim poděkovala a ujistila, že si z jednoho nešťastníka nic nedělá. Přesto oznámila, že chvíli nebude přidávat žádné příspěvky, ani nic komentovat. „Dáme si chvíli pauzu,“ potvrdil její snoubenec Joe Swash.

Není to poprvé, co britská hvězda takový krok udělala. Prý se chce nějakou dobu soustředit jen na rodinu. Možná příklad hodný následování, co říkáte?

KAM DÁL: Na vlastní oči jsem viděla, co s malou holčičkou udělal nádor na mozku. Změnilo mě to, říká paní Vlasta.