Sexy Plíšková okouzlila v plavkách. Diví se někdo, že se do olympijského munduru příliš nehrne?

Manželé Karolina Plíšková a Michal Hrdlička oslavili před OH 2021 třetí výročí od svatby
Zobrazit fotogalerii (3)
 

Na odlet do Tokia se Karolina Plíšková, česká reprezentantka v tenisovém singlu, chystala na slunečném pobřeží po boku manžela Michala. V den třetího výročí jejich utajené svatby v Monaku uveřejnila na instagramu společnou fotku v plavkách. Podle vypracovaného těla je sedmá hráčka světa na olympijské hry skvěle připravena, na převlečení do módní kolekce českého týmu už asi o něco méně. 

Do japonského Tokia již odletěly tři české tenistky, které budou bojovat o olympijskou medaili v singlovém turnaji. Ve skvělé formě hrající Barbora Krejčíková odcestovala po vítězném turnaji Prague Open, Petra Kvitová a Markéta Vondroušová letěly společně o den dříve. Karolina Plíšková si po skvělém wimbledonském finále vyšetřila čas na společné chvíle s manželem Michalem Hrdličkou v soukromí a do dějiště her se vydá až jako poslední.

Před odletem přes půl zeměkoule strávili manželé zamilované chvíle u moře a na zveřejněné společné fotce je evidentní, že jim vztah i po třech letech od svatby skvěle funguje. Fotografii v plavkách doplnila hráčka se stoupající formou po angažování nového trenéra vzkazem: „Dnes je nas den,miluji te...“ a přidala srdíčko. Podobně laděný vzkaz vyslal u stejné fotky na vlastním účtu také Michal: „3 years down, forever to go... Krásný výročí, manželko! #koženásvatba.“ 

 

Mnohem více než zamilovanost ale zaujaly komentující sexy postavy obou manželů. Je totiž evidentní, že jejich společná láska ke sportu přináší také efekt krásných těl. Zatímco Michala Hrdličku zdobí výstavní břišní svalstvo, Karolinino dokonalé tělo by si přála nejedna žena. A je celkem škoda, že takto spoře oděná se nemůže předvádět i na kurtu. 

Manželé Karolina a Michal mají i další společnou zálibu - milují luxus, což před světem nijak významně neskrývají. Tenistka si udělala po Wimbledonu radost černým sporťákem porsche, potrpí si na exkluzivní sneakery a celkově si s manželem zakládají na trendy módním stylu. 

 

A teď do munduru!

A zatímco na trénincích a při zápasech je Karolina zvyklá na sportovní kolekce své sponzorské značky, na hry do Tokia bude muset odcestovat v kompletu, který vyfasuje od Olympijského svazu. Většina sportovců se svými svršky pochlubila ihned po obdržení reprezentačních oděvů na svých instagramech, třeba Petra Kvitová postuje fotky v oblečení s pěti kruhy pravidelně.

 

Karolina Plíšková zatím o olympiádě na svém instagramu mlčí, okomentovala pouze trochu lehce "rýpavý" vzkaz od své známé, která jí pod fotku v plavkách napsala: „Moc Vam to slusi... Uz mas na sobe ty krasny olympijsky hadry? krasnou cestu do Tokia...“ Karolina zareagovala: „uz jo je to parada slusi mi to...“ a vložila tři nejvíc rozesmáté smajlíky. 

Karolinina reakce na doztaz ohledně olympijské módní kolekce

Olympijská kolekce sponzora českého týmu z dílny módní návrhářky Zuzany Osako vyvolala ihned po první prezentaci veřejnosti rozporuplné reakce. A pro sportovce typu Karoliny Plíškové, kteří mají svůj módní styl, není tento kontroverzní stejnokroj zrovna v souladu s jejich oblíbeným šatníkem. Těch pár týdnů to ale snad i Karolina Plíšková v oděvech s olympijským mottem vydrží a módní strádání nijak neovlivní její slušné naděje na zisk olympijské medaile. 

KAM DÁL: Ester (23): S otcem nemluvím a nikdy nebudu, udělal mi něco hrozného. A máma nezasáhla.