Sexy zpěvačka si žije jako bohyně. Spalující španělské slunce svléká Kerndlovou do bikin

Zpěvačka Tereza Kerndlová našla druhý domov ve Španělsku
Zobrazit fotogalerii (5)
 

Nejoblíbenějším oblečením zpěvačky Terezy Kerndlové jsou v posledních měsících plavkové bikiny, v nichž si užívá život u moře ve Španělsku. Tam s manželem Reném koupili v zimě dům a krásná Tereza už na návštěvě přivítala nejen svou z rakoviny uzdravenou maminku, ale i blízké přátele.

Vlastní dům na slavném Costa del Sol si manželé Tereza a René pořídili před více než půl rokem v Estaponě, městečku, které se nachází téměř v půli cesty mezi Malagou a Gibraltarem. Půvabná Tereza Kerndlová, rodačka z Brna a během své pěvecké kariéry žijící v Praze, to oznámila na svém instagramu fotkou v džínových kraťasech a vzkazem: „Splnili jsme si sen... VLASTNÍ DŮM! 8 let jsme hledali s mým mužem tu správnou první linii u moře... Náš nový druhý? Nebo první domov?“ 

Výhled k nezaplacení

Luxusní vila kousek od pláže má tak krásný výhled, že si jej velmi často najdou turisté a na prostranství před domem si jej fotí do vzpomínkového alba z dovolené. Tereza a její manžel René si jej mohou užívat každý den a nákup za desítky milionů korun byl opravdu trefou do černého. Estapona je jednou z nejlepších adres na španělském pobřeží a jako první zavítali do nového hnízdečka stále zamilovaného páru jejich rodiče. S investicí se zpěvačka ráda pyšní na svém instagramu a její vytříbený vkus se na zařízení domu skvěle odráží. 

A fanoušci mají možnost užívat si již od února také její fotky v plavkách. Krásná Tereza si vždy dávala záležet na svém vzhledu a za krásnou postavu vděčí nejen skvělým genům, ale také poctivému cvičení, zdravému životnímu stylu i manželově dokonalému servisu a péči. Vždyť jsou spolu ve vztahu již 17 let, vzali se v roce 2013 a právě René vždy s láskou pečoval o Terezinu kariéru i její pohodlný život bez starostí.

Maminčino druhé vítězství

Přesto si zpěvačka prošla několikrát za svůj život těžkým obdobím, kdy její rodiče střídavě bojovali se zákeřnými nemocemi. Naposledy maminka Milada porazila letos na jaře již podruhé rakovinu, která se jí po letech klidu vrátila vloni na podzim.

I proto Tereza o sebe velmi pečuje a snaží se aktivním životem bez stresu předcházet starostem se zdravím. Ačkoli ji máme coby zpěvačku dívčí formace Black Milk a následně na úspěšné sólové dráze již dvě desetiletí, stále vypadá jako mladinká princezna bez sebemenších známek stárnutí. Kdo by to při pohledu na její božské tělo v plavkách řekl, že již za dva měsíce oslaví své 35. narozeniny? 

KAM DÁL: Trapasy paní Jany. Ministryně Maláčová si chtěla rýpnout do tenistky Kvitové. A opět jí unikly souvislosti.