Známá influencerka (36) ukázala dítě, které zplodila s nevlastním synem (21). Jeho otec popsal, jak ho s ním podváděla

Povedený páreček. Tihle dva se opravdu hledali, až se našli
 

Zapeklitý vztahový trojúhelník, posuďte sami: Populární ruská influencerka Marina Balmasheva byla vdaná za Alexeye Shavyrina. Zakoukala se však do jeho jedenadvacetiletého syna Vladimira. Mezitím však s Alexeyem adoptovali pět dětí. On je teď vychovává, zatímco Marina porodila Vladimirovu dceru. To je teda něco! Další detaily popsal web Daily Star.

Kdyby tento vztahový propletenec vytvořila a napsala Rosamunde Pilcherová, jistě by v jejích příbězích z červené knihovny vynikal. Například název Jak jsem spala s tátou i jeho synem by se dost možná ujal. Přitom Marina znala Vladimira od jeho sedmi let, v té době se totiž provdala za jeho otce.

Suďte nás, ale my jsme šťastni

Ruská bloggerka se loni v létě vdala za Vladimira 'Vova' Shavyrina, letos v lednu mu pak porodila jejich dceru Olgu Vladimirovnu. „Nikdy nevíš, co život přinese a kdy potkáš člověka, který tě rozesměje. Vím, že nás někteří lidí budou soudit, jiní nás naopak podpoří. My jsme ale šťastní a přejeme si, aby byl každý,“ napsala si bezprostředně po porodu na sociální sítě Marina.

Holčička se narodila v porodnici v Krasnodaru, novopečený tatínek však u radostné události nebyl. Pár neprozradil, zda kvůli restriktivním opatřením souvisejícím s nemocí covid-19, nebo to bylo jeho osobní rozhodnutí. Každopádně holčička spokojeně rostě a páreček je evidentně spokojený, jak dokládá další post z Instagramu, kdy rodinka navštívila Abcházii.

 

 

Tohle jim nikdy neodpustím

Bez zajímavosti jistě není ani to, že po rozvodu Alexey odvedl pět dětí, které s Marinou adoptovali, a vychovává je nyní sám. Obvinil ji z toho, že jeho syna svedla, zatímco on pracoval, aby je všechny uživil. S partnery nemluví, nic se na tom nezměnilo ani po narození vnučky.

„Odpustil bych jí, kdyby nešlo o mého syna. Když jsem spal, ona běžela do jeho pokoje, kde měli sex. Nestyděli se, ani když jsem byl jen pár metrů vedle. Pak si lehla ke mně do postele a dělala, že se vůbec nic nestalo. Tohle nikdy nezapomenu,“ popsal Alexey, jak "fungovala" jejich domácnost.

KAM DÁL: Houbaři se konečně dočkali: Nálezy praváků a kovářů hlásí z celé republiky, některé lokality ale jasně vedou.


To nejzajímavější do Vašeho e-mailu

Přihlášení k odběru newsletteru