Ukradené ponožky nebo stará vrtačka. Zloději si nedají pokoj

Krádeže, krádeže a zase krádeže. Žena zcizila značkové ponožky. V Příbrami vybílili restauraci. Objevil se i zloděj kutil. Takový byl víkend západně od Prahy, přesvědčte se sami!

25.01.2016 - 19:00   |  
V posledních dnech počet krádeží významně vzrost

Pětatřicetiletá recidivistka dostala zálusk na značkové ponožky. Teď jí hrozí šest měsíců až tři roky za mřížemi. Pro oblečení si přišla v neděli do jednoho z příbramských obchodů. Pobrala zboží za tisíc korun a rozhodla se zmizet. To se jí ale nepovedlo, a tak si ještě ten den vyposlechla verdikt policie - podezření ze spáchání přečinu krádeže. Pobyt ve vězení ženě hrozí vzhledem k tomu, že za obdobný trestný čin byla v posledních třech letech již souzena a trestána.

Vykradli restauraci

V Příbrami ještě chvíli zůstaneme, zloději řádili v neděli a zatím nejsou policii známí. Pachatelé vnikli do prostor restaurace. Nejdřív museli ale překonat vstupní dveře. Vypáčili zámek a sebrali finanční hotovost ve výši třiceti tisíc korun! Další pětitisícová škoda vznikla na dveřích.

Rodinný dům!

Do rodinného domu se vloupal neznámý pachatel, tentokrát ve Všenorech. Vypáčil zadní dveře a odcizil především šperky, hodinky a hotovost ve výši kolem devíti a čtyřiceti tisíc!

Zloděj kutil!

Kuriózní vykradačka se stala mezi 18. - 24. lednem v Králově Dvoře. Pachatel vnikl na neoplocený pozemek a posloužil si zařízením stavební buňky. Tady vznikla škoda ve výši 14 400 korun. A co pachatel zcizil? Drobné zednické nářadí, rozbrušovací pilu, nebo třeba dva roky starou vrtačku.

O podobně kuriózních případech jsme již informovali, podívejte se.

Klíčová slova: