Ukradené ponožky nebo stará vrtačka. Zloději si nedají pokoj

Krádeže, krádeže a zase krádeže. Žena zcizila značkové ponožky. V Příbrami vybílili restauraci. Objevil se i zloděj kutil. Takový byl víkend západně od Prahy, přesvědčte se sami!

25.01.2016 - 19:00   |  
V posledních dnech počet krádeží významně vzrost

Pětatřicetiletá recidivistka dostala zálusk na značkové ponožky. Teď jí hrozí šest měsíců až tři roky za mřížemi. Pro oblečení si přišla v neděli do jednoho z příbramských obchodů. Pobrala zboží za tisíc korun a rozhodla se zmizet. To se jí ale nepovedlo, a tak si ještě ten den vyposlechla verdikt policie - podezření ze spáchání přečinu krádeže. Pobyt ve vězení ženě hrozí vzhledem k tomu, že za obdobný trestný čin byla v posledních třech letech již souzena a trestána.

Vykradli restauraci

V Příbrami ještě chvíli zůstaneme, zloději řádili v neděli a zatím nejsou policii známí. Pachatelé vnikli do prostor restaurace. Nejdřív museli ale překonat vstupní dveře. Vypáčili zámek a sebrali finanční hotovost ve výši třiceti tisíc korun! Další pětitisícová škoda vznikla na dveřích.

Rodinný dům!

Do rodinného domu se vloupal neznámý pachatel, tentokrát ve Všenorech. Vypáčil zadní dveře a odcizil především šperky, hodinky a hotovost ve výši kolem devíti a čtyřiceti tisíc!

Zloděj kutil!

Kuriózní vykradačka se stala mezi 18. - 24. lednem v Králově Dvoře. Pachatel vnikl na neoplocený pozemek a posloužil si zařízením stavební buňky. Tady vznikla škoda ve výši 14 400 korun. A co pachatel zcizil? Drobné zednické nářadí, rozbrušovací pilu, nebo třeba dva roky starou vrtačku.

O podobně kuriózních případech jsme již informovali, podívejte se.

Klíčová slova:

Přidat komentář

Pro vkládání komentářů se prosím přihlašte nebo zaregistrujte.

Výhody registrace:
Při registraci si můžete zvolit unikátní přezdívku a pod ní psát příspěvky. Tuto přezdívku vám nikdo nebude moci vzít. Registrace bude do budoucna jeden z našich nástrojů k udržení diskusí v přijatelných mezích.

Při registraci si můžete zvolit unikátní přezdívku a pod ní psát příspěvky. Tuto přezdívku vám v budoucnu nikdo nebude moci vzít. Zároveň registrací dáváte souhlas se zasíláním informací a nabídek tykajících se webu Čtidoma.cz nebo jeho provozovatele či obchodních partnerů.

Redakce si ponechává právo jakýkoli nevhodný příspěvek smazat bez udání důvodu.

Ivan Navrátil

To je hrůza, ti dnešní zloději. Oni už se nebojí vážně vůbec ničeho. To mně se vloni na podzim stalo, že mi vykradli dílnu. Dokonce ani alarm je nezastavil. Nezůstalo tam prakticky nic, všechno nářadí si odnesli. Nakonec mi tedy nezbylo nic jiného, než si z https://stanley-fatmax.cz/ objednat celé nové vybavení dílny.