Nejhorší sex? Chlap převlečený za ženskou a mňoukání pod peřinou

Máte také vtipné postelové zážitky? Podělte se o ně anonymně v komentářích
 

Jaké máte nejvtipnější postelové zážitky? Co byste si už nikdy nechtěli zopakovat? Na to jsem se zeptala mužů i žen ve veřejné online diskuzi. Odpovědi vás pobaví.

V rámci online diskuze na Facebooku jsem položila mužům i ženám různého věku velmi intimní dotaz: "Máte nějaké vtipné sexuální zážitky?" Diskuze měla co nevidět 79 odpovědí a ženy i muži začali vášnivě diskutovat na téma sexuálních zážitků. Kdo by se také při tomto tématu nerozohnil. Všichni se při pročítání diskuze skvěle pobavili a každý tu a tam nějaký ten peprný zážitek přihodil. Vybrala jsem jen ty nevtipnější odpovědi.

Chcete se seznámit, ale nedaří se vám? ČtiDoma.cz spouští novou seznamku. Vyzkoušejte to na vlastní kůži. U nás je seznamování příjemným zážitkem.

 

 • “Měla jsem sex s asexuálem. Ten u toho koukal z okna.”
 • “Jednou jsem si takhle přivedla dva chlapce, abych zkusila něco nového... A pak jsem seděla v křesle a mohla se akorát tak dloubat v nose. Ale zase je dobré vědět, že jsou dosud spolu, protože jsem je seznámila.”
 • “Mal som sex so ex, šupla sa pod perinu mačka britska modra a chcela my tieš lizať špičku, kokso šup von s nou. Jedna my stači.”
 • "Nejhorší sexuální zážitek spočíval v tom, že se to dělo v chladném sklepě na nějaké staré matraci, hlavou jsem narážela do krabic za mnou a můj milenec musel po pár minutích odejít, jelikož mu psala maminka."
 • “No, s mým ex. Taky proto je můj ex. Vtipný bylo, že jemu se ten sex líbil.”
 • "Chtěl jsem inovovat a v dosahu byla Tatramatka, taková ta naše automatická pračka s vrchním plněním. Když prala, museli jste ji hlídat, jinak běhala po bytě. V těch nejdivočejších chvílích se na ni muselo sednout. No a to byl ten nápad. Posadil jsem holku na pračku, zapnul ždímaní a začlo rodeo. Měla velmi brzy orgasmus, slzy v očích, křičela vášní… Však nebyla to vášeň, prdýlka se jí skřípla do toho horního plnění. Přes ten randál jsem si to vyložil jinak."
 • “Nechci zacházet do detailu, ale chlap, co se po sexu zeptá, jaký "byl", je kokot! A co na to říci. Volila jsem nouzový východ a napadlo mě přirovnání ze Shreka. Já jsem dračice a on ať si domyslí, co je on. Domyslel. OSEL.”
 • “Když na mě vlezl, ani nezasunul a udělal se otíráním se o moje břicho. Pak odpadl jak mrtvolka. Ale že by mi to vadilo, to ne. Přišlo mi to spíš směšné, než že bych chtěla pokračovat.”
 • “Nejhorší sex byl ten, který se nekonal.”
 • “Nejhorší sex byl, když jsem se v baru seznámil s jednou dívkou, uměla krásně líbat a když mělo dojít na věc, ukázalo se, že je to chlap.”
 • “Vtipné je, když se v půlce aktu leknete, že není sobota a musíte jít do práce, a to nemluvím o sousedech, kolemjdoucích a jiných rušivých elementech, jako je dealer, co vám zrovna zazvoní u domu. A nakonec vás někdo upozorní, že máte triko oblečené obráceně.”
 • “Tři cm… To myslím stačí i bez komentáře.”

Chcete pokračování?

Ano
92% (47 hlasů)
Ne
8% (4 hlasy)
Celkem hlasů: 51

To nejzajímavější do Vašeho e-mailu

Přihlášení k odběru newsletteru