Donald Trump by se nejraději oženil se svou dcerou Ivankou, tvrdí bývalá kamarádka jeho manželky

Ivanka sbsolvovala podnikatelskou školu Wharton School na Pensylvánské univerzitě, kde získala titul bakalářky ekonomie
 

Manželství bývalého prvního muže USA Donalda Trumpa a jeho třetí ženy podle mnohých prochází hlubokou krizí. Někdejší poradkyně Melanie Trumpové dokonce s trochou nadsázky prozradila, že pokud by exprezident stál před rozhodnutím, s kým se dnes oženit, dal by přednost své dceři Ivance.

Stephanie Winston Wolkoffová se s Melanií Trumpovou potkala v roce 2003, když pracovala v prestižním časopise Vogue. „Stala se sestrou, kterou jsem nikdy neměla,“ řekla později na adresu bývalé slovinské modelky žena, který v USA platí za jednu z největších odbornic v oblasti módy. I proto si ji Melanie vybrala jako svoji poradkyni.

Ta osoba mě ani nezná

Stephanie vydržela po boku Mělanie dlouhé roky a bylo samozřejmostí, že se s ní přesunula i do ve východního křídla Bílého domu. Přátelství se však postupně vytrácelo. „Zjistila jsem, že Melanie nikdy má opravdová kamarádka nebyla,“ citoval web Daily Star.

Ovšem bývalá první dáma nekompromisně vrátila útok: „Držela se mě jen proto, že se můj manžel stal prezidentem. Je absurdní, když tvrdí, že jen jí mám být vděčná za to, kde jsem. Ta osoba mě ani pořádně nezná.“ Vztahy ženy přerušily na začátku roku 2018. Tím to ale neskončilo. Stephanie se totiž rozhodla napsat knihu a popsat věci, které se dějí za zavřenými dveřmi.

Ivanka je Donald v sukních

Kdekdo předpokládal, že Stephanie v knize nenechá na Melanii nit suchou. Ona se však pouští hlavně do dcery Donalda Trumpa. „Ivanka je Donald v sukních. Jsou si neuvěřitelně podobní a ona hrála velkou roli v jeho rozhodnutích,“ poukázala na fakt, že se právě Ivanka po boku svého otce velmi často objevovala coby "falešná první dáma“. Dokonce měla mít na starosti otcův Instagram a starat se o důležité státní záležitosti.

„Chci jasně ukázat, jak Ivanka kašlala na tradice Bílého domu a snažila se Melanii odstavit do na druhou kolej. Šlo jí jen o sebe, neřešila nikoho jiného, nerespektovala pravidla,“ vysvětluje Winston Wolkoffová. Podle ní měl svět vědět, kdo je Ivanka. „Donald ji miluje. Kdyby si měl vybrat, koho si vezme, tak by zvolil Ivanku,“ dodala Stephanie.

KAM DÁL: Dana (54): Snacha udělala z mého syna zrůdu. Nutí ho do věcí, které rozum nepobírá.


To nejzajímavější do Vašeho e-mailu

Přihlášení k odběru newsletteru