Foto: Kuriozity ve středu Čech - zábavné nápisy

A když vás neupálí, podíváte se aspoň ne extra-mega ohňostroj.
Zobrazit fotogalerii (68)
  |  

V tvrdém světě kapitalismu, je důležité umět zaujmout. Bravurně to zvládají někteří majitelé hospod v Praze a středních Čechách. 

Nač utrácet za kamerový systém, když můžete do výlohy umístit fotografii Miloše Zemana. V Michli vědí, jak na to.

Začínáme v Praze v Michli. Hospoda u Staré svině je proslavená legendárními nápisy. Nyní se pod názvem restaurace skví fotografie českého prezidenta ve spojitosti s řadou tvrzení, které pan Ovčáček obratem dementoval. Ať se koukáme sebepozorněji, čínskou vlajku nevidíme. Stará svině by měla neprodleně vyhledat volné prostory k pronájmu na Evropské.

 

 

 

 

Nezapomínejte na životní moudra, než vyrazíte do práce nebo na sváteční oběd k příbuzným. (Beroun)

Jak jsme se dozvěděli v Berouně, člověk nemůže věřit nikomu a ničemu. Realita je totiž pouhou iluzí způsobenou nedostatkem alkoholu. Alkohol navíc tlumí bolest. Doporučujeme tedy pánům, kteří na přestupný rok výjimečně dostávají pomlázkou místo žen, jednoho panáka hned po ránu.

 

 

 

Nadchod je teprve ve výstavbě. (Říčany)

 

 

 

 

 

 

Přemíra alkoholu zase může vyvolat zvýšenou potřebu toalety. Se zorničkami rozšířenými promilemi v krvi byste mohli tu správnou cestu v Říčanech snadno přehlédnout. Spletete dvě písmenka a místo na záchodě se octnete na ulici. Pak už jen zbývá doufat, že vás v choulostivé situaci nepřistihnou městští strážníci.

Máte aktuální fotografii nebo archivní kousek, o němž se domníváte, že by ho stálo za to zveřejnit? Neváhejte a obraťte se na nás. Vlastnoručně pořízené snímky nebo tipy na humorné obrázky posílejte na adresu steinbachova@ctidoma.cz. Těšíme se na vaše příspěvky!  Inspirovat se můžete i v naší rozsáhlé fotogalerii.