Náctiletí milenci Mija a Petr jsou znovu na útěku! Pomozte rodičům

  |  

Opět na útěku! Náctiletí Petr a Mija opět opustili svůj domov, kde strávili jen měsíc. Před tím byli celý týden na útěku. Dnes otec Miji Kadijevič našel od své dcery dopis, že se rozhodli znovu utéct...

Náctiletí milenci jsou opět na útěku, pomozte policii a zoufalým rodičům!

 

Mija zanechala dopis

Mija Kadijevič z Proseka i Petr Šafránek z Všestar na Říčansku dnes ráno odešli do školy jako před tím. Domů se ale už nevrátili. Otec Miji našel doma dopis, ve kterém mu jeho dcera oznamuje, že se rozhodli opět opustit domov: „Dívka odešla dnes ráno do školy, kam však již nedorazila. Následně rodiče doma našli dopis s tím, že odchází, a zároveň si odnesla větší množství oblečení. Tedy v tuto chvíli nevíme, co má konkrétně na sobě,“ uvedl Jan Daněk, tiskový mluvčí Policie.

 

Chlapec měl kraťasy a košili

Popis chlapcova oblečení je přesnější: „Pohřešovaný má 170 centimetrů vysokou hubenou postavu. Má hnědé oči a hnědé vlasy česané na patku. V době odchodu z domova měl na sobě modré kraťasy nad kolena se vzorem malých kytiček, béžové kecky, kostičkovanou košili vybledlé červené barvy s dlouhým rukávem a pod ní bílé triko. Na zádech měl batoh tmavě modré barvy s jasným světle červeným spodkem. Na krku měl přívěšek s delfínem,“ informuje policie.

 

Minule utíkali dva týdny

Během předchozího útěku se dvojice skrývala dokonce dva týdny. Bydleli po hotelích. Jak je možné, že takto mladé lidi někdo ubytoval, není doposud známo.  

 

Pokud dvojici uvidíte, okamžitě kontaktujte policii!


To nejzajímavější do Vašeho e-mailu

Přihlášení k odběru newsletteru