Která koupaliště letos otevřela své brány?

Na koupališti Klánovicích se můžete koupat ve dvou bazénech.
  |  

Teploty nemilosrdně stoupají nad třicet stupňů a mnoho z nás hledá osvěžení někde u vody. Pokud nemáte vlastní bazén, nezbyde vám než vyrazit někam na koupaliště. Která koupaliště letos fungují a můžete se sem přijít svlažit? 

Obyvatelé Úval jsou letos jistě rozčarováni, že jejich koupaliště letos zeje prázdnotou, není napuštěné a o tom, kdy bude obnoven jeho provoz, nejsou informováni. Další informace vám přineseme v příštím článku. 

Naplno funguje koupaliště v Klánovicích. Návštěvníci zde mohou využívat bazén 25 x 10 m a 15 x 10 m s pozvolným vstupem do vody, moderní sociální zařízení, převlékárny, bohaté občerstvení a dvě zahrádky. Dospělí zaplatí za celý den 110 korun, děti 60 korun, studenti 70. Od 16 hodin je vstup levnější. Parkování je bezplatné. Rodinné vstupné 2 + 2 činí 260 korun. Koupaliště se nachází v ulici V Jedličině. 

Na koupališti v Kolovratech v ulici Nad Nádrží si můžete v baru dát míchaný drink, vykoupat se můžete v letos zrekonstruovaném bazénu. Otevřeno je od začátku prázdnin.

Duch první republiky na vás dýchne na Plovárně Jureček v Říčanech. Celodenní vstupné vás přijde na 40 korun. Návštěvníky zde čeká travnatá pláž, dětské hřiště, lanovka Poletucha, venkovní stolní tenis a hřiště na plážový volejbal. K Vašemu občerstvení je tu kiosek s velkou letní terasou a nabídkou teplých a studených jídel a nápojů.

Vykoupat se můžete také v Radonicích, a to zcela zdarma. Nové jezírko nedaleko stáje má písčité dno, chybí zde však jakékoliv zázemí. 

Koupaliště Radim nabízí koupání za 60 korun pro dospělého na den. Otevřeno je od 10 do 9 večer. Venkovní bazén má maximální hloubku 2 metry. 

V dalším článku se zaměříme na populární jezera a pískovny, kterých je na východ od Prahy mnoho. 


To nejzajímavější do Vašeho e-mailu

Přihlášení k odběru newsletteru