Ewa Farna na těchto fotkách vypadá skvělé. Boky jako skříň jsou pryč, teď ukazuje i jizvy po porodu

Ewa Farna se narodila roku 1993 v Třinci do polské rodiny, občanským jménem je Ewa Chobot
Zobrazit fotogalerii (3)
 

Jsi tlustá. Vypadá jak vyvržený vorvaň. Zhubni! Možná i taková slova si v minulosti musela vyslechnout Ewa Farna. Odpověděla na ně po svém, písničkou. Své tělo měla vždy ráda, to se nemění, spíš naopak. Během těhotenství si uvědomila spoustu věcí.

Hit Boky jako skříň byl před několika lety reakcí Ewy Farne na útoky médií na její osobu. Teď vydala singl Tělo, který je takovým "předskokanem" alba, které vyjde na podzim. Možná i proto zpěvačka plní své sociální sítě fotkami, za které by se nemusela stydět kdejaká modelka

 

Ženské tělo je úžasné

Přitom Ewa vždy veřejně ukazovala věci tak, jak jsou. Za svou postavu se nestyděla a není tomu tak samozřejmě ani nyní. V songu Tělo například ukazuje jizvy po porodu. „Byl to nejtěžší moment, který jsem dosud při natáčení videoklipu zažila,“ přiznala před několika týdny v rozhovoru pro Novinky.cz.

Zároveň doplnila, že během těhotenství zjistila, jak je ženské tělo úžasné, co všechno dokáže a zvládne. Zapravdu jí jistě dá téměř každý, nejen maminky. Jisté je, že boky jako skříň jsou zapomenuté, nebo minimálně odloženy do nějaké hodně hluboké almary. 

 

 

KAM DÁL: Iva (43): Manžel má milenku, nevadí mi to. Kdyby znal mé tajemství, hned by se rozvedl.