Koukat na seriál ZOO je utrpení. Odchodu Burešové diváci tleskají, vrcholem trapnosti je Pivoňka

Petr se do Viky (tehdy ještě Alex) bezhlavě zamiloval, dokonce kvůli ní opustil Markétu
Zobrazit fotogalerii (6)
  |   zajímavost

V seriálu ZOO bylo posledních několik měsíců slyšet jen o Martinu Pivoňkovi, kterého se snažila dostat do vězení jeho budoucí nevlastní dcera. Z dobrých důvodů. Konec zápletky, na kterou si museli diváci tolik počkat, je však více než úsměvný. Do toho už asi po stopadesáté odchází Eva Burešová, což překvapivě nikoho nezajímá. Bude to ještě vůbec lepší?

Naděje na dobrou zápletku už diváci u seriálu ZOO ani nemají. Velkým překvapením však je, že konec Evy Burešové diváci přivítali s otevřenou náručí. Přitom donedávna byla právě ona tou hlavní hvězdou, která okouzlila Roberta Urbana, později Tomáše Kluse a párkrát i Štěpána Benoniho.

Diváci ale s jejím odchodem slzy rozhodně neprolévají a naopak poukazují na to, že jediné, co celé dny dělá, je, že běhá ke dveřím otevřít někomu, kdo se do jejího bytu pozval sám a nese jí špatné zprávy, případně od ní chce půjčit peníze. Nikde jinde už totiž Burešová snad ani nenatáčí než ve svém malém bytečku.

V příštím díle dojde na svatbu

Další hrůzou, které se scenáristé na divácích dopustili, je bezesporu dějová linka Alice Novotné a Martina Pivoňky, která se právě dnes dočká svého vyvrcholení! Dojdou spolu k oltáři a řeknou si své ano, čemuž bude útrpně přihlížet zbytek rodiny, který už dávno tuší, že si Alice nebere milujícího budoucího manžela, nýbrž podvodníka, který si brousí zuby na jejich rodinné bohatství. 

Bohužel se ve scénáři ponechala romantická svatba a na odhalení dojde až po ní. Konečně se Alice dozví, že právě Martin ji surově zbil, aby ji okradl, a následně pořádal hon, aby chytil toho, kdo to udělal. Vzhledem k její zamilovanosti lze jen předpokládat, že si ani neudělala předmanželskou smlouvu, takže uvidíme, jaké peripetie ji čekají dál. Zřejmě bude záležet, jakou náladu budou tvůrci zrovna mít. 

Chyby v seriálu ZOO

Divák při sledování pořadu, který byl kdysi jedním z nejúspěšnějších na televizních obrazovkách, doslova trpí hloupými dialogy, předvídatelnými zápletkami a opakovaným řešením stále toho samého dokola a dokola. Tohle má být ten fantastický konec? Co se bude dít další desítky dílů, když se stále ještě natáčí? 

Vybrali jsme pro vás věci, které v seriálu momentálně nedávají smysl a zkrátka bijí do očí!

  • Anča Novotná po smrti otce toužila po dítěti tolik, že nemyslela na nic jiného, a když zjistila, že tím nepomůže rodině, najednou je z ní zase rozverná dvacítka, která se sotva odstěhovala od rodiny.
  • Viky má malé dítě, na které se jeho otec nikdy neptá a matka s ním sotva vyjde z bytu. 
  • Nikdo ještě nepochopil, proč úspěšná módní návrhářka s vlastní firmou a e-shopem, která získala dokonce post kreativní ředitelky velké firmy v Miláně, má pořád hluboko do kapsy a často nemá ani na své dluhy. 
  • Albert dodnes neřekl Kristýně, že s Dominikou neměl sex a jen to na něj nastražila. Bůh ví proč. 
  • Nikdo nevyhodí Moniku, ačkoliv se chová v ZOO jako nesnesitelná nána, která má pocit, že za její zpackaný život mohou všichni okolo. 
  • Pochopil někdo, kdy se do sebe zamilovali Adélka a Roman a jak k tomu vůbec došlo? 
  • Jana Bernášková je v seriálu jako takový pěkný módní doplněk, který tam vlastně vůbec nesedí. Ačkoliv oceňujeme její detektivní povahu. 
  • Přemýšleli jste někdy nad tím, jak je možné, že do ZOO, kde stojí vstup několik stovek, se čas od času někdo přijde „jen tak podívat“? To mají všichni volné vstupy? Nebo kamarády u turniketů?

Zdroj: autorský článek

KAM DÁL: Trápení Evy Burešové: Odchod ze ZOO je jen špička ledovce, roli hraje i Forejt.