Foto: Kuriozity ve středu Čech - Zeman v Berouně

A když vás neupálí, podíváte se aspoň ne extra-mega ohňostroj.
Zobrazit fotogalerii (68)
23.04.2016 - 11:27   |  

Ať už hlavu státu milujete nebo nenávidíte, cesta Miloše Zemana do středu Čech rozhodně nebyla nuda. Největší rozruch způsobil prezident v Berouně. Dostal se zde mimo jiné do konfrontace se svými minulými výroky a současnou politikou.

Časy se mění, stroj na bonmoty ale šlape na plné obrátky stejně jako před deseti lety.

Politik je jako Facebook. Jakmile něco vypustíte z úst, už to nikdy nemůžete vzít zpět. Miloš Zeman mnohdy působí, že dopad svých slov příliš neřeší. Možná je to ale jenom geniální marketingová strategie. Tohle každopádně říkal v roce 1996. A deset let poté...(pro zvětšení klikněte na fotku.)

Když už budeme mít stejné přijímací zkoušky na SŠ, tak proč si nezavést povinné IQ testy ve volebních místnostech?

Na transparentech se objevil i tento poslední dobou poměrně provařený výrok Miloše Zemana. Jedno víme jistě. Člověk, který nesl tento transparent, si chabý duchem rozhodně nepřipadal.

 

 

 

Miloš Zeman měl v Berouně řadu příznivců i odpůrců také mezi dětmi. Je vhodné brát děti na podobné akce?

Na předvolební debatě se objevili lidé všech věkových kategorií. Mezi příznivci a demonstranty jsme mohli vidět řadu dětí. Inu, dospělí mají vlastní názor, a ať už vám připadá jakkoliv zkreslený, podložený stereotypy a nesnášenlivostí, můžete s ním maximálně jenom nesouhlasit. Zda by na demonstrace nebo vítání prezidenta měli docházet školou povinní, kteří se k českým dějinám od založení Československa ještě zdaleka nedostali, je velkou otázkou. Běhat na hřišti je pro desetileté dítě asi rozumnější činnost než procvičovat pravici máváním prezidentovi nebo červenou kartou.

Zajímá vás, co všechno prezident v Berouně řekl? Kolik přišlo jeho odpůrců a příznivců? A nakolik byly protesty divoké? Vše jsme pro vás sledovali a zaznamenávali již v průběhu úterního odpoledne v online přenosu. Jak se Zemanovi výstup v Berouně povedl, jsme pak zhodnotili ve článku Pískot i nadávky: Miloš Zeman rozdělil Beroun. Co si o českém prezidentovi myslíte vy? Řadíte se spíše k jeho příznivcům, nebo odpůrcům? Podělte se s námi v komentářích.

Máte aktuální fotografii nebo archivní kousek, o němž se domníváte, že by ho stálo za to zveřejnit? Neváhejte a obraťte se na nás. Vlastnoručně pořízené snímky nebo tipy na humorné obrázky posílejte na adresu steinbachova@ctidoma.cz. Těšíme se na vaše příspěvky! Inspirovat se můžete i v naší rozsáhlé fotogalerii. Děkujeme všem dosavadním přispěvatelům do fotokuriozit.


To nejzajímavější do Vašeho e-mailu

Přihlášení k odběru newsletteru