Vloupání i krádež koloběžky, to byl týden v Černošicích

  |  

V Černošicích řádili zloději, vloupali se do domu i do BMW. Nejméně šikovný byl zloděj koloběžky, kterého policisté již dopadli.

Ve čtvrtek 14. dubna zlákalo zloděje zaparkované BMW v ulici Slunečná v Černošicích. Lapka rozbil skleněnou výplň a poškodil lak pravých předních dveří. Z auta potom vzal koženou bundu s peněženkou, osobními věcmi a finanční hotovostí. Majitel přišel i o veškeré doklady. Škody se vyšplhaly na 42 tisíc korun.

Za krádež koloběžky do vězení?
O den později ukradl v Mokropsech před nádražím devětatřicetiletý muž koloběžku. Pákovými nůžkami přeštípl lankový zámek a vzal si koloběžku ze stojanu na kola. K jeho smůle škoda přesáhla 5 tisíc korun a dopustil se tak trestného činu. Za krádež mu hrozí dva až tři roky odnětí svobody.

Vybavil se v garáži, pak vykradl dům
Policie pátrá po muži, který mezi 21:30 a 8:00 z 16. na 17. dubna vykradl v Černošicích rodinný dům. Nezamčenou vjezdovou bránou se hladce dostal na pozemek. Z odemčené garáže si vzal šroubovák, díky kterému se vkradl zadními dveřmi do kuchyně. Prohledal i další místnosti a odnesl si věci za 41 310 korun.
 

Psali jsme také: Za krádež peněz a cigaret hrozí dva roky vězení muži z Mělníka. Recidivistu může do vězení dostat i drobná krádež. Kriminál proto nejspíš nemine muže z Mladé Boleslavi, který ukradl deset párů bot v igelitce. Podobný případ se odehrál i na Dobříši, kde zloděj ukradl pro změnu pantofle.


To nejzajímavější do Vašeho e-mailu

Přihlášení k odběru newsletteru