Koncert Dana Landy v Letňanech bude znamenat pěkné manévry. Které ulice budou uzavřené?

Na koncert Dana Landy mají přijít desetitisíce lidí....
  |  

V sobotu 12. září se v Letňanech uskuteční koncert Dana Landy. Řekneme vám, jak tato mega akce ovlivní dopravu v této oblasti. Pokud však můžete, dopředu vám radíme, abyste se v sobotu Letňanům raději vyhnuli. 

Jeďte raději MHD

Josef Koukolíček z pořádající agentury Arts Production nám sdělil: „Na koncert se očekává návštěva v řádu vyšších desítek tisíc lidí. Dopravní situace bude poněkud komplikovaná a proto doporučujeme, aby návštěvníci dorazili MHD," upozorňuje čtenáře našeho serveru. 

 

Landa čeká i 100 000 návštěvníků

„Velekoncert bude obrovská akce, kde vedle velkého symfonického orchestru, bude i obří projekce a další velká překvapení. Bude to velký příběh, poskládaný z nejzásadnějších písní celoživotní tvorby v megalomanské produkci, zkrátka něco, co tady ještě nikdy nebylo “ říká Daniel Landa, který si zároveň uvědomuje, jak obří ambicí je stanovená cílová návštěva Velekoncertu. „Prostě slíbená hudební Kejkle 100 000. Jestli přijde 100 000 lidí, se uvidí, za úspěch bych určitě považoval jakoukoliv návštěvnost nad 40 000 diváků,“ tvrdí zpěvák. 

 

Které ulice budou uzavřeny? 

Megaakce si vyžádá také uzavírky. Od 16.00 hodin (případně dle pokynů Policie ČR až do ukončení akce) budou pro automobilový provoz uzavřeny tyto komunikace: Beladova – v úseku ulic Mladoboleslavská – Tupolevova, dále Listova – v úseku ulic Prosecká (okružní křižovatka) – Beladova, Prosecká – v úseku ulic Listova (okružní křižovatka) – Beladova.       Uzavírky se netýkají pravidelného provozu autobusů MHD.

 

O temné minulosti Dana Landy a o tom, jak si lidé připomínají oběti rasových útoků, se můžete dočíst v tomto článku